Wpis z mikrobloga

Popelnilem w ostatnim czasie kilka blind buyow i jestem już trochę #!$%@? tragiczną projekcją (m.in. Guerlain Homme Boisee, CDNIM, Rasasi Fattan, jakieś Rasasi Oudhowe).

Polećcie proszę coś do 150zl z zajebiscie mocna projekcja. Ale obecna produkcja, nie „szukaj wersji z sierpnia 2011 przed reformulacją”.

Grupy zapachów: raczej nie słodkie. Na pewno nie cytrusy.
Coś świeżego, pieprznego? Coś skórzanego, dymnego?
(Rasasi La Yuqawam i Lalique Encre Noir mam, coś innego turbo mocnego).

Starałem się coś sam wytypować na fragrantice z Arabów (bo cena), ale póki co lipa.
#perfumy
  • 24
@Docent_Jan_Mula: @Drased: @corvvus: No to jestem w tyłku, bo Bentleya Intense tez mam xD Daarej był świetny, skończył mi się jakiś czas temu i szukam czegoś takiego dokładnie (moc, cena, jakość), ale z innej grupy zapachów. Ze słodkich super mocnych i tanich mam tez Jacques Bogart One Mam Ruby oraz m.in. 100% śliwka pt Baldessarini Ambre.

A coś ze słodkich, ale pudrowych, w stylu JPG Le male albo Valentino
@bugzer: kupiłem 200ml edp w sklepie euforia (za perfumehub i perfumomaniak polecane w belce tagu). I dramat jakiś. W pokoju nic nie czuć. Tester ostateczny czyli żona - „noo jak przystawię nos do szyi to trochę czuć, ale poza tym w ogóle”…
Fakt, ze trwałość bliskokorna jest dość duża, trzymają długo, ale projekcja/ogon na mnie zerowa.. :/
@CatHater: a to słyszałem że EDP ma problemy z trwałością i projekcja. EDT to jest miazga. Do tej porty nie miałem nic z większą projekcja. Do biura muszę dawac max 2 strzały bo inaczej całe biuro się dusi