Wpis z mikrobloga

#!$%@? to jest niepojęte, Michniewicz zawsze tak gra najpierw w #!$%@? stylu przepchał Portugalię żeby dostać się Euro-21 potem wygrał tam w takim samym stylu z Włochami i Belgią (niefart polegał na tym, że z grupy wychodziła tylko jedna drużyna). Jak trenował Legię to w takim samym stylu pokonał Spartaka i Leicester a teraz te same czary #!$%@? na Mundialu. #!$%@? mam w piękną grę za Sousy z porażkami, chce wygrywać jak teraz.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 80
@moskal888: xD nie masz pojęcia jak działa xG i #!$%@? takie farmazony ze głowa mała. Ja rozumiem,ze mundial i kazdy Janusz myśli ze zna sie na piłce ale nie kompromituj sie, nieważne czy strzela arab czy Lewandowski jak stoją na 5metrze i maja pusta bramkę to xG wynosi 1.0 i analogicznie z kazda inna sytuacja o mniejszej możliwości strzeleni gola.
@moskal888: xD nie masz pojęcia jak działa xG i #!$%@? takie farmazony ze głowa mała. Ja rozumiem,ze mundial i kazdy Janusz myśli ze zna sie na piłce ale nie kompromituj sie, nieważne czy strzela arab czy Lewandowski jak stoją na 5metrze i maja pusta bramkę to xG wynosi 1.0 i analogicznie z kazda inna sytuacja o mniejszej możliwości strzeleni gola.
@Eliasz5000: sprawdź sobie wyniki tej słabej reprezentacji sprzed mundialu bo twoja wiedza opiera sie tylko i wyłącznie na „wydaje mi sie” o meczu z Argentyna już nawet nie pisze bo nie ma sensu.
@rakiwo: no nie do końca, przeczytałem teraz, biorą pod uwagę procent wykorzystanych szans przez daną drużynę i procent obronionych sytuacji przez drugą drużynę, więc jednak ma znaczenie że lewy częściej strzela niż Muhammad czy mariachi
@rakiwo: Dyskusja sprowadziła się trochę do argumentów ad absurdum, a ja jestem ciekawy co myślisz o tym co pisałem, gdzie będziemy za 10 lat z taką grą i czy na pewno warto dziś tak grać patrząc długodystansowo?
@adrian1207: ale co ma za znaczenie gdzie będziemy za 10lat do tego jak teraz gramy? Za 4lata ta kadra bedzie zbudowana z zupełnie innych piłkarzy niz jest teraz, reprezentacja to nie piłka klubowa,ze możesz jakiś długofalowy proces zrobić i zmienić model gry. Jeśli bedzie dobre szkolenie to i sposób gry mozna zmienić,na ten moment nie mamy wykonawców do takiej gry.Mamy Glik,Krychowiaka w szkielecie drużyny którzy nie potrafią grać kombinacyjnej piłki,problem polega
@rakiwo: Czyli doszliśmy do momentu, gdzie "nie ma słabych drużyn", a polscy piłkarze, maja gorsze wyszkolenie techniczne niż Ghana, Arabia Saudyjska, w sumie nawet katar więcej gra piłką niż my - robi więcej podań, większe posiadanie, w gruncie rzeczy podobne statystki strzałów i ataków. Ale tak żeby nas porównać, no to okej, nasi piłkarze według Ciebie mają umiejętności kataru, ale mamy lepszych napastników, więc częściej strzelamy. Mniej więcej tak?
@rakiwo: myślę, że się mylisz, długofalowe podejście ma znaczenie. Tak, to prawda, za 4 lata będą inni zawodnicy, ale nie pojawią się nagle całą jedenastką. Wprowadzani są po kolei, tak jak teraz jest wprowadzany Zalewski, Kiwior, Kamiński. Wprowadzamy nowych z taktyką na zabicie meczu, szukamy nowych pod kątem skuteczności w zabijaniu meczu, nie dziwmy się, że dążymy do zabijania meczu i z czasem dojdziemy w tym do niezłego poziomu. A moglibyśmy
@rakiwo podniecony jesteś a zapomniałeś dopisać potężny #!$%@? z Hiszpanami i nie wyjście z grupy euro 21. Kolejny gówniany turniej, nie wyjście z grupy, młodzież dalej stoi w miejscu przez takich jak on czy Probierz. Legii też początek historii napisałeś, dalej był gnój. I jeśli śledzisz polska piłkę to na pewno zdajesz sobie sprawę że Czesiu to toksyk, wszędzie gdzie był zostawiał syf, kłótnie i wynosił info z szatni do mediów Stanowskiego.
@rakiwo: bezpośrednie mecze liczono kiedyś. Na obecnym mundialu liczy się bilans bramek oraz w następnej kolejności ilość zdobytych bramek. Dopiero potem biorą pod uwagę bezpośredni mecz