Wpis z mikrobloga

@considerzajebingsie: słaby to wybór jak rodzice zanoszą Cię do kościoła jak masz kilka miesięcy, żebyś został przyjęty do wspólnoty, potem w szkole masz religię, gdzie tłuką Ci do głowy masę dyrdymałów, potem komunia w wieku 9 lat itd. Masz w sumie wybór, żeby zostać tam gdzie zostałeś wepchnięty jako niczego nieświadoma istota, albo odejść jak już nauczysz się myśleć samodzielnie.
@Can_I_help_you: Od początku muszę tego słuchać, ta musisz, dobra niech tak będzie, muszę tego słuchać, ja tego muszę słuchać. Gdybam gdyby to nie było na niby. Gdybam gdyby to nie było na niby. Gdyby gdyby to nie było na niby. Rodzice są świadomi posyłając dzieci na lekcje religii - bo nie mają często czasu na wychowanie w nich moralności i zasad etycznych. Dzisiaj w kryzysie tym bardziej. Ja w wieku 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@massbombing_return: Byłem zmuszany przez swietojebliwą babcie do chodzenia do kościoła i na religię. Oczywiście myślałem o czymś innym w kościele, gówno mnie obchodziły te ich rytuały i obrzędy. Teraz żyję bez tego i jest mi wspaniale. Swojego dziecka do niczego nie zmuszam, na religię nie chodzi bo to jej wybór.