Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie do ekspertów. Czy ktoś z Was może się wypowiecieć coś o POCO X4 GT 8 i OnePlus Nord 2T 5G 8. Zastamawiam się między tymi dwoma smartfonami i nie wiem, na którego się zdecydować. Może do 2.5k jest coś znacznie lepszego? Może pójście w 3 letniego Iphone 11 będzie dobrym rozwiązaniem? Głównie interesuje mnie wydajność, niezawodność i bateria. Telefon wykorzystywany prywatnie i w celach służbowych - zero grania. Zdjęcia też napewno nie są priorytetem.
#smartfon #iphone #xiaomi #oneplus
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuppaa: jeśli służbowo to bierz iPhone. Szczególnie odradzam poco. Syfiasty soft (zoom, outlook ....dramat, podłączenie drukarki... Tragedia). Jak to coś przeszło testy? Żałuję że kupiłem to gooowno.
One plus nie wiem bo nie używałem.
@kuppaa: teraz na ali są Promki dołóż 3 stówki i masz one plus 10 pro, jeden z najmocniejszych smartfonów na rynku z bardzo długim wsparciem, poco syf, nord to seria podrzędna bez szału, a IP 11 daje radę ale to też już przestarzały sprzęt z wyświetlaczem lcd
@kuppaa: kwestia osobistych preferencji czy wolisz androida czy IOS, one plus tańszy ekran 120hz, iPhone dłuższe wsparcie ale też zamknięty system, korzystam zarówno ze sprzętów Appla i ogólnie androidowych i jeśli chodzi o smartfony wolę te z andkiem bo nie muszę się męczyć żeby coś pobrać a później edytować w ciągu kilku sekund co już na applu nie jest takie proste
@kuppaa: Moim zdaniem iPhone lepiej ogarnia pakiet od Microsoftu, jak potrzebujesz dobrego outlooka z widgetem kalendarza a nie skrótu do przeglądarki to androidy odpadają. Jak dodatkowo logujesz się do usług ms na kompie i musisz się uwierzytelnić przez authenticatora to też wygodniejsze z faceid.
@interpenetrate w końcu poszedłem grubo i zdecydowałem się na Iphone 14 128GB. Stwierdziłem, że skoro 3/4 życia spędzam na telefonie to warto mieć coś, co jest niezawodne. Jak narazie BARDZO jestem zadowolony i uważam, że jest to wielki przeskok technilogiczny z mojego Mi9.