Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa 27 i ja 35 mamy bardzo silna potrzebę bliskości, uprawiania seksu przynamniej raz dziennie, jesteśmy prawdziwe zboczki i w tych sprawach i w zasadzie każdym aspekcie życia jesteśmy zgodni. Dziś black weekend a różowa zapytała czy bzykne ja w galerii dzisiaj na zakupach. Oczywiście się zgodziłem i chodzę nakręcony od rana żeby jechać na te zakupy. Różowa ma tak ze podczas seksu jest dosyć głośna ale mnie to bardzo kręci i wcale jej nie uciszam. Co byście sobie pomyśleli gdyby z przymierzalni w tkmaxie dochodziły odgłosy seksu? Czy to będzie duży przypal? Czy można za takie cos wykapać mandat? #zwiazki #sex #rozowypasek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638201614bf3873cacec6900
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
popuś: To jest wykroczenie w kodeksie wykroczeń, plus jest to mega niesmaczne i niehigieniczne, kink kinkiem ale nie narzucajcie go na obcych postronnych ludzi którzy się na to nie pisali. Smutna jest ta wasza bliskość, że do stymulacji potrzebujecie wciągać ryzyko złapania przez jakieś randomy, przyczłapy ze zmęczonymi twarzami mierzące sfilcowane szmaty z tk maxx.
---

Zaakceptował: karmelkowa