Wpis z mikrobloga

Ta pannica powstawała przez cały tydzień, codziennie coś tam wieczorem dobazgrałam. Bez planu, pełen freestyle. Ten head shot powstał ostatni, bo mi się przyśnił xd
#chwalesie (⊃́̀)⊃

#pierdytarke

#art #sztuka #obrazy #rysujzwykopem #malujzwykopem #rysunek #rysowanie #zainteresowania


#gruparatowaniapoziomu
Ytarka - Ta pannica powstawała przez cały tydzień, codziennie coś tam wieczorem dobaz...

źródło: comment_1669474242dYaqt4vtbDDbL2HyNsAPDJ.jpg

Pobierz
  • 17
@kont_u_r: Rysowanie twarzy jest dla mnie trudne, mam spory problem z proporcjami w twarzowych detalach, także ten „zez” to jakby go nie było, w kontekście tego, co i jak mogłam tu #!$%@?ć xd
@kont_u_r: kupowałbyś? ()

Ostatnio ten temat został przewiniety przez kilka różnych osób, coś w tym jest. Jakiś czas temu obczajalam na próbę Etsy, tam można sprzedawać również pliki do druku, może to jest kierunek na start, żeby się zorientować co hula a co nie ma odbiorców.

Tak, muszę się tym zająć ()
Raczej tak, szczególnie tshirty. Stary grzyb jestem, ale lubię takie odjechane. Mieszkam w uk, wiec tu jest tez inne podejście ludzi, i często mnie zatrzymują żeby skomentować. I to zarówno młodzi i starzy. Albo słyszę komenty za plecami. Zawsze pozytywne. Jak na razie największe wrażenie robił tshirt zespołu die antwoort z emotikonkową uśmiechnięta buźką z wywalonym językiem i ………. dziurą w głowie. Są tez inne strony typowo z tshirtami, gdzie wstawiasz projekt
@kont_u_r: die Antwoord i cały ich klimat na zawsze w moim serduszku! Wiem o jakiej grafice mówisz :D

W Polsce tez nie jest wcale gorzej w tym zakresie. Ja jak wychodzę w tej bluzie (pic rel) to nawet starsze panie w sklepach mnie potrafią zaczepić żeby powiedzieć że mam super bluze xD już dawno chyba ludzie nie robią wielkich oczu na coś wyróżniającego się.

Nie zamykam tego wątku, coś wymyślę (
Ytarka - @kontur: die Antwoord i cały ich klimat na zawsze w moim serduszku! Wiem o j...

źródło: comment_1669616828VQnq0jXmvpzlyAnXGZOfZx.jpg

Pobierz