Wpis z mikrobloga

Nie śpimy lecimy () W niecały miesiąc zrobiłem ponad 10k wyświetleń z czego jestem naprawdę dumny, ale nie spoczywamy na laurach i lecimy z rozkładem jazdy. Dziś o 11:00 wleciał #short który pobił absolutny rekord i w godzinę mam 1,3k wyświetleń co czyni go na 1 miejscu w historii kanału w tak szybkim czasie. KLIK a na danie główne zapraszam na film w którym zdobyłem 569RP co prawie pozwoliło mi przeskoczyć cały GOLD IV (road to platyna in progress)

Also zacząłem korzystać z bardziej profesjonalnych narzędzi do montażu, ale nie od razu Rzym zbudowano więc się ciągle ucze obsługi. Panie @ciasteczkowyheh testuje shorty w formacie w którym tobie się podobają zobaczymy czy liczby będą oddawać.

Weekend z #apexlegends piątek,sobota,niedziela shorty dodatkowo w sobotę wlatuje film. I tak co weekend więc zapraszam do subskrybcji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo widzę, że dbanie o regularność oddaje. Kiedyś wyświetlenia miałem tylko w dniu publika i ewentualnie na next dzień. Teraz codziennie średnio na kanale przewija mi się 300 osób.

Ewentualnie jak ktoś woli #tiktok to znajdziecie mnie TU https://www.tiktok.com/@creativeplny

#youtube #polskiyoutube #gry #grajzwykopem
CreativePL - Nie śpimy lecimy (。◕‿‿◕。) W niecały miesiąc zrobiłem ponad 10k wyświetle...
  • 2