Wpis z mikrobloga

Własnie natknąłem się na post aniserowicza że na tym swoim programie legacy fighter zarobili już 5mln zł. Myślicie że to prawda? Ktoś kupował ich szkolenia i może się wypowiedzieć czy serwują tam jakąś tajemną wiedze, czy kopiuj wklej z hinduskich tutoriali?

Jakoś sceptycznie podchodzę do wszystkich kursów które pochodzą z polski

#it #programowanie #programista15k #legacyfighter #aniserowicz
p.....n - Własnie natknąłem się na post aniserowicza że na tym swoim programie legacy...

źródło: comment_1669459856U3ewAX3mOrp1Sk5azX8Ut7.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pjoter-syn: jak wszystkie szkolenia, jak możesz sobie wrzucić w koszty to pewnie git, bo dostajesz odfiltrowaną wiedzę. W przeciwnym razie lepiej znaleźć to za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może się wypowiedzieć czy serwują tam jakąś tajemną wiedze, czy kopiuj wklej z hinduskich tutoriali?


@pjoter-syn: Nie serwuja zadnej tajemnej wiedzy. Szkolenie 'Legacy Fighter' opiera sie glownie o przerobienie dawnego kodu w architekture ortogonalna, albo oparcie o domain driven design, albo wdrozenie event sourcing albo wdrozenie szerokiego logowania tego co robi kod. Nic nowego.
@pjoter-syn: Kurs prowadzą ludzie, którzy są kompetentni i znani w świecie Javy. Agregują wiedze, którą można pewnie zyskać z kilku książek. Ale po wrzuceniu w koszty to nie jest jakiś duży wydatek. Plus część firm refunduje takie zakupy w całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pjoter-syn: Firma mi kupiła dostęp do architektonicznego szkolenia od tego pana i jest spoko, nawet gdybym miał sam wydać te pieniądze to warto bo dostęp jest bez ograniczeń czasowych i podobno po feedbacku mają poprawiać część materiałów. Do tego dostęp do kanału na slacku.

Jest to połowa ceny profesjonalnego szkolenia z trenerem więc finansowo się opłaca.