Wpis z mikrobloga

@kuraku: tak, tzn jeśli jadę sobie spokojnie i zrobię kick down, to występuje ten moment w którym nic się nie dzieje. Natomiast objeździłem już 4 sztuki tej samej wersji 280km i w każdej jednej to występowało. Jednak mnie to rzadko dotyka, ponieważ jeżdżę na ogół dynamicznie, przez co skrzynia i tak się nauczyła, żeby być non stop przygotowana na natychmiastową redukcje biegu.
@Samsobie: to też, mi bardziej chodziło o ruszanie z zatrzymania. Naciskasz gaz, on się chwilę zastanawia, co zrobić i dopiero ogień. Jeździłem X Giuliami i Stelvio i mnie to trochę irytowało. Poza tym mega auto.
@Samsobie: ciągle montują tam tą dziwną dźwignię kierunkowskazów która nie zostaje w górze/dole tylko wraca na środek? czy zmienili to już w którymś lifcie?
@kuraku: lag jest w każdej jednej praktycznie. Podobno ochrona skrzyni. Podobno tryb race niweluje ten efekt. Mam swoją jeszcze na gwarancji (Stelvio) i trochę się dygam robić modyfikacje tego typu.

@Samsobie: Kamerkę da się wymienić na 1080p bez zmiany okablowania. Na grupie na fb jest paru kolesi którzy się tym zajmują (w tym tryb race, asystent kierowcy plus, kamerki właśnie, łopatki itd).

Poza tym auto (akurat Stelvio, bo Giulia ma