Wpis z mikrobloga

@JohnnyGat: Mam maila na ymail.com. Dyktowałem raz babie u fotografa na jaki adres ma wysłać zdjęcia i dyktując mówię "igrek mail" mając świadomość, że mówiąc Yyymail to niezbyt zręczne a sam mail w ogóle nietypowy... żałuję, że go mam w ogóle XD No i baba pisze "@igrek...". Mnie zatkało do tego stopnia, że nie wiedziałem jak to skorygować i co powiedzieć. Stałem i się patrzyłem w jej monitor. Dobrze, że różowa
  • Odpowiedz
@m_n_g: Zniszczyłeś mnie tym :-D

Mi w jednym z krajów arabskich wystawili pewien dokument na dane MARSZAL’EK WOJEWO’DZTWA LO’DZKIEGO MEZ’CZYZNA. Dlaczego? Komuś się pogrzały strony w dokumencie (zaznaczam różnice w piśmie od lewej i od prawej), i wypełnił tabelkę odwrotnie.
  • Odpowiedz
@irish71: @kierowcaautobusuofficial: no to widać, że mało faktur w życiu braliście. Ja podaję zawsze nip jako pierwszy, później ewentualnie nazwę. Zawsze co kilka stacji trafi się jakaś co nie potrafią szukać i trzeba pełne dane podawać. Nawet jak jest to Orlen stacja numer dwa w mieście x, a dopiero co tankowane było w tym samym mieście na innym Orlenie.
  • Odpowiedz