Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@djtartini1:

i to nie zmienia faktu, że straconego czasu i zbankrutowanych firm, już nikt nie przywróci.

No i dobrze w sumie- jak jakiś januszex #!$%@?ł się po miesiącu czy dwóch braku działalności albo nie mógł ogarnąć dostaw żarcia, to niech upada.
Knajpy do których chodzę, w trakcie pandemii jeździły na dupach żeby spinać dostawy i nawet po odbiór osobisty była masa ludzi, a teraz mają pełne sale.
  • Odpowiedz
No i dobrze w sumie- jak jakiś januszex #!$%@?ł się po miesiącu czy dwóch braku działalności albo nie mógł ogarnąć dostaw żarcia


@tellet: Hotele czy obiekty sportowe, sale weselne nie miały takich możlwości, a koszty liczone w setkach tysięcy miesięcznie. Jeśli ktoś prowadził franczyzę to też padał.
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: nie zamierzam na ten temat dyskutować, sam nie uważam siebie nawet za patriotę, aczkolwiek to jednak ta lewa strona robiła wszystko by choć trochę poczuć się jak za Hitlera, a konsekwentnie dzieje się to nadal w Chinach.
  • Odpowiedz
lewa strona robiła wszystko by choć trochę poczuć się jak za Hitlera


@wilhelm99: psychiatra potrzebny

a konsekwentnie dzieje się to nadal w Chinach


@wilhelm99: socjolog potrzebny, chiny to nie lewica, tylko tradycyjna chinska dyktatura, komunisci to nie lewica tylko odlam jak nazizm do prawicy
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: No oczywiście, deprecjonowanie jednych, dzielenie ludzi, segregacja, nadawanie QR kodów, faktycznie, nigdy wcześniej podobnego scenariusza nie było w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w Europie kto? W dupie mam czy w Chinach jest lewica, czy prawica, obchodzi mnie tylko to, że nasza lewica, czy też europejska miała takie same zapędy i jestem pewien, że jeśli Europejczycy byliby tak samo ulegli, jak Chińczycy, to mielibyśmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@djtartini1: o hotelach to akurat sporo wiem, bo obsługuję firmy hotelarskie- to ile zakupów robili w czasie covida "bo wpadła kasa", to głowa mała. Wszystkie kompy powymieniane, oświetlenia, drukarki etc.
Sieciówki to w ogóle bez problemu.
Franczyzy to takie życie, jak się chce pod znaczkiem dużej firmy prowadzić jeden obiekt.
  • Odpowiedz
@SzymonMikroblog: No i brak argumentów, tylko musisz musisz swoje urojenia przedstawić, cóż, miałem cię dać na czarno od razu, ale i tak nie skorzystałeś z szansy, by nie popisać się głupotą i swoim uwielbieniem dla komunizmu. Bez pozdrowień i mam nadzieję, że chodzisz w domu w masce i robisz testy raz na dobę, by wyeliminować wirusa :)
  • Odpowiedz