Wpis z mikrobloga

Pany, warto wracając do gry po ok 5 latach? Moment w którym kończyłem to było gdzieś chwile po tym jak wprowadzili lekkie czołgi 10 tieru. Mocno gra się zmieniła? Bardziej zmiany zaszły na lepsze czy jednak na gorsze?
Co mnie wcześniej denerwowało to to, że standardowo czołgi premium były lekko op. Drugie to to że robiąc jakąś linie nagle pozmieniali parametry czołgów i już się nie opłacało dalej w dana linie iść a grałem głównie bez premki co zajmowało dużo więcej czasu
#wot
  • 9
@arbuz77 trochę się zrobił taki jarmark z tej gry, Maus już nie jest bunkrem, Type 5h już chyba nikt nie tyka, E100 chyba tylko na klanówki. Generalnie za to łatwiej jest zdobywać gold i premki pojazdy , jak i konto premium, kołowce, nowe linie, premki nie są op. Na moje to nie grałeś więcej niż 8 lat. Pograj, pobaw się, klan se znajdź, będzie Ci łatwiej. Nie ustrzelisz już sojusznika, nie pozdrowisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arbuz77: Raczej nie warto, bo pomimo dużo zmian na plus, nowy MM to niedopracowane gówno i większość bitew jakie teraz zagrasz to będzie ulewanie się jedną stroną i gonitwa za obrażeniami, żeby ostatecznie skończyć bitwę wynikiem 15:3. Jednym słowem nudy.
@ElMagiko: Klanówek mało co grałem. Chyba jako nieliczny cisnąłem randomki:) Kołowce jeszcze pamiętam. Chciałem wrócić by podokańczać misje. Podobał mi się ten tryb a doszedłem do TD (chyba t28 concept?) a pozostały jeszcze 2 do zdobycia. Problem jest taki że miałem tylko 2 X i nie bardzo jest czym te misje robić i sporo czasu by wymagało wyexpienie czołgów i zrobienie tych misji
@romek898: MM był skopany chyba już od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arbuz77: gra zmieniła się na plus - dzięki blueprintom i misjom rozdawanym na lewo i prawo dużo łatwiej rozwijać linie, ulepszenia polowe też szybko wpadają; za granie dostajesz fajne czołgi via battlepas; zmienili fizykę he/ob, żadziej masz 6 art na randomku... a mm nigdy nie był doskonały i w tej materii nic się nie zmieniło ¯\_(ツ)_/¯