Wpis z mikrobloga

@sops: ehh jakby to miało porządnego singla to grałbym do upadłego
kampania rozgrywająca się na ukrainie albo jakiś prolog do wojny od strony specjalsów. ehh się rozmarzyłem.
@Krs90: Najwyraźniej tak skoro o tym gadasz i wygrzebujesz coś sprzed miesiąca co już dawno mam w dupie..

Nie mam pojęcia właściwie co ma do rzeczy okresowy spadek peaku w grze, która ma być aktualizowana i wzbogacana o nowy kontent latami, ale ok.

Niech będzie, że Battlefield jest super.
@Krs90: @sops: @Niukron: Peak na steam to tylko część graczy. Poza tym wszystkie gry, o których mówiliście miały zawsze tak samo wysoki peak tak? Aktualki nic nie dały? Ww3 miał momentami większy peak od BF i to na samym steamie, a drugie tyle pobiera grę przez stronę. Gdy all time peak na steam był 12 k to realnie było 40 k.
@Ynfluencer: Ptaszynko no wlasnie bez jaj. Podpierasz sie statystykami to podaj ich zrodla albo nie marnuj czasu jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia. Sam sobie ustaliles temat peaku, podajesz liczby ktorych nie potrafisz obronic i jeszcze z jakimis ptaszynkami wyskakujesz i myslisz ze fajny jestes.

Dawaj konkrety albo spadaj na drzewo... ptaszynko( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sops: Ptaszynko moja kochana. Jak to ja ustaliłem temat peaku? WTF? A widziałeś screena, od którego zaczyna się wpis?

Chodzi mi o to Ptaszynko moja niezrównana, że PO JAKI #!$%@? ja mam totalnie anonimowej, randomowej osobie z ponad 8 mld populacji, którą mam w dupie specjalnie poświęcać tyle czasu, żeby udowadniać oczywistości na błahy temat gry komputerowej. Serio? To jest takie ważne? Zyskałeś coś ma tym Ptaszynko?

Chodzi nie o to,
@Ynfluencer: Co Ty masz z ta ptaszynka? Myslisz ze cos Ci to daje do "wygrania" rozmowy. Tylko sie osmieszasz¯\_(ツ)_/¯

Na screenie masz dwie inne pozycje ktorych dotyczy ten wpis. Czyli 2k graczy aktualnie.

I myślisz, że ja teraz będę produkował się, żeby tylko mieć głupia satysfakcję? Nie ogarniam, że ludzie potrafią aż tak angażować się w kłótnie z randomem na necie.


Wlasnie to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°
sops - @Ynfluencer: Co Ty masz z ta ptaszynka? Myslisz ze cos Ci to daje do "wygrania...

źródło: comment_1669411650Oiqa6x7JnWQ0iGayqrjLsP.jpg

Pobierz
@sops: Ptaszynko, ależ ja nigdzie nie uciekłem, ja tu jestem. Widzę, że mimo, że miałeś okazję skorzystać na tej rozmowie to nic z tego nie wyniosłeś.

Po prostu nigdy nie byłem w stanie zrozumieć tego jak ludzie angażują się w spory intetnernetowe z anonimami do tego stopnia, że patrzenie jak dwie osoby kłócą się na temat jakieś liczby, ciągu cyfr, który jest peakiem w jakiejś grze wideo to nie może chodzić
szacunkowo jakaś liczbę


@Ynfluencer: Aha. Merytoryka pelna geba.

Na prawdę ja mam w to wywalone ile osób w to grało


Tak masz wywalone ze w kazdym temacie tej gry jestes obecny ze swoimi urojeniami( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoje komentarze z tego wpisu jak i z wielu innych mowia ze masz jakis problem ale od tego jest lekarz specjalista z ktorym mam nadzieje ze sie skonsultujesz zeby poprawic
sops - > szacunkowo jakaś liczbę

@Ynfluencer: Aha. Merytoryka pelna geba.

 Na pr...

źródło: comment_1669414264Idrv65EtmebyWtdKtGnuaM.gif

Pobierz
@Ynfluencer:

a drugie tyle pobiera grę przez stronę. Gdy all time peak na steam był 12 k to realnie było 40 k.


Tak, najpopularniejsza dystrybucja na PC, ma miej pobrań niż jakaś mało znana strona, mało znanej gry.

btw drugie tyle z 12k =/= 40k ( ͡º ͜ʖ͡º)