Wpis z mikrobloga

@Brylant: @pawelczixd: Mireczki, ja wyprowadziłem się z Gdyni na wieś - nad morzem za Wejherowem. Mieszkam na totalnym zadupiu, wielka działka, duży dom, nieopodal morza, biuro mam w Gdańsku. Dojazd zajmuje mi 1,5h i dobrowolnie nie powróciłbym do miasta. aby tam mieszkać. Cisza, spokój, intymność, życzliwość sąsiedzka to kwestie, których nie uświadczysz raczej w mieście. Wiejska mentalność nie jest taka zła - kiedyś przyjechał do mnie kolega - wszedł na
@Jendrazzz: no to już zależy od stylu życia ale jednak nie tylko pracą się człowiek zajmuje. W 9 na 10 życiowych sytuacjach miasto jest wygodniejsze. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z takiej wyprowadzki np po 5 latach
@pawelczixd: Moja żona jest reżyserem w Teatrze Muzycznym, więc na brak kultury nie narzekamy.
P.S. Wyprowadziłem się najpierw do naszego letniego domku w ~Borach Tucholskich, więc na zadupiu mieszkam ok 7 lat i polecam ten stan. Ważna jest mobilność.
@Brylant Banino to jest niestety dramat jeżeli chodzi o te szeregówki z cienkich pustaków. Reklamowali się, ze dom w cenie mieszkania, no ale to jednak szeregówka z małą działka, do tego problemy z kanalizacja i wodami opadowymi

A te szeregówki i bliźniaki nadal tam robią ...