Wpis z mikrobloga

@book_thief: Ja zakończyłem oglądanie po kilku odcinkach ostatniego sezonu, czyli jakoś ze świniami właśnie :) Poziom mojej irytacji decyzjami bohaterów i ich nielogicznych decyzji sięgnął zenitu. Lepiej pograć w grę, która pod względem fabularnym miażdży serial. I to nie tylko ten, ale i wiele innych.
  • Odpowiedz
@variss: Gra jest super :) Jak chcesz coś o zombie gdzie zachowania są dość logiczne, ludzie mają jakiś instynkt samozachowawczy i jest fajnie wyjaśnione czemu zombie prawie udało się opanować całą planetę pomimo tego, że są głupie i powolne to polecam Word War Z (książkę, film to coś innego). Po jej przeczytaniu jeszcze więcej dostrzegałam tych idiotyzmów w TWD np tyle czasu minęło a oni nadal poza swoją głupotą nie mają
  • Odpowiedz
@book_thief: Widziałem film, całkiem dobry. Przedstawili tam żywe trupy jako rzeczywiście niebezpieczne istoty, co cieszy (w porównaniu do seansu z TWD) :P Im paliwo, żywność i amunicja kończy się tylko wtedy, gdy scenarzystom jest to na rękę. Pewnie siedzą za biurkami i myślą "on ma zginąć, więc niech zabraknie mu lub komuś kto jest z nim amunicji lub/i paliwa"
  • Odpowiedz