Wpis z mikrobloga

@Luciferrrro: typie, nie manipuluje, tylko tak mi screen objął stronę i nie chciało mi się zmniejszać, bo jestem na małym laptopie i gówno widać xD no ale dobra, specjalnie dla ciebie wrzucę drugiego screena, mam nadzieje, że to cię zadowoli.

ALE NAWET JEŚLI, to masz racje, duet Taremi i Azmoun zmienia wszystko. Gdybyśmy tylko mieli taką dwójkę topowych zawodników, też z numerem 9 i 20, no i grajków z potężnej ligi
bezbekpol - @Luciferrrro: typie, nie manipuluje, tylko tak mi screen objął stronę i n...

źródło: comment_1669379288ANDcdBCvlXjKgmRRTur2Ge.jpg

Pobierz
@Pepe9248: Polska piłka to rak na praktycznie każdej płaszczyźnie - regionalne związki piłki nożnej, działacze piłkarscy, koszmarna, przepłacona, fatalnie prowadzona polska piłka ligowa, szkolenia młodych niskiej jakości, aż wreszcie PZPN, piłkarze kadry i trener wraz z całym sztabem szkoleniowym.

Jeśli ktoś złą grę kadry sprowadza tylko do tego że na ławce siedzi kłamliwy grubas czy inny zaboboniarz Nawałka to jest to totalne XD No i nie brońcie też piłkarzy, to że
@bezbekpol: Polska przecież też Walię ostatnio pokonała i to dwa razy i bez potrzeby doliczonych 11 minut. A z Anglią w eliminacjach nie przegrała 2-6 tylko remis i porażka 1-2 w końcówce.

Ciekawe co byście pisali jakbyśmy zagrali jak Iran i przegrali 2-6 z Anglią w eliminacjach.
@Luciferrrro: nadal Porto i Leverkusen to miejsca w których o Barcelonie, Juventusie, Napoli, Romie się raczej marzy (jeśli chodzi o te ostatnią to głównie aspekt finansowy). W poście chodziło o porównanie. Ta dwójka nie zmienia absolutnie nic w tym kontekście.
@Merdarion_PL: Też mnie laga na Roberta rozczarowała, ale realnie to spokojnie można zdobyć 3 pkt z Arabią i remis z Argentyną i pierwsze miejsce z 5 pktami (jeżeli Argentyna pokona Meksyk, a Meksyk Arabię/remis), później można Danię trafić w 1/8 gdzie też jest szansa na autobus i 0-0 i karne.