Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać że wykopki to matoły ponieważ wykopują taki propagandowy news. Każda osoba co ma IQ trzy cyfrowe już po samym tytule i opisie artykułu może zauważyć, że to nędzna propaganda pisowska. @msqs1911 wstydziłbyś się.
Przy okazji @Atexor twój skrypt na podświetlanie propagandowych portali działa świetnie, dobra robota ()

#wykop #neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
matejss - Chciałem tylko napisać że wykopki to matoły ponieważ wykopują taki propagan...

źródło: comment_1669365608ZkProPrTOKz4wxq4LpjG34.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matejss: Większość znalezisk wrzucona przez niego jest o Niemcach, Tusku, Antifie, Unii Europejskiej itp. On się tego nie wstydzi, on to robi z pełną premedytacją.

Fajny skrypt, chyba też sobie zainstaluję. Co on robi dokładnie, podświetla znaleziska z propagandowych gadzinówek typu nczas i wpotylicę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Arcyksienciuniu: to jest skrypt który podświetla newsy dla osoby co ma go zainstalowanego ze znanych pisowskich portali. On nic nie robi tylko informuje użytkownika aby patrzeć na dany artykuł z przymrużeniem oka. Nic tu nie ma do manipulacji

@cutecatboy tak jest. Atexor wrzucił te najbardziej znane strony lecz możesz też własne dodać
  • Odpowiedz
@matejss: nie mozna. ja dostałem tu bana bo zakopywałem spam gromoty.
zakopywałem ze zwyklego przegladania wypoku tak jak opisujesz więc k---a sooorryy idea moze piękna ale na wykopie jest za to ban. no chyba ze te bany latają tylko w jedną stronę.
swoją drogą smieszą mnie ludzie ktorym preszkadza jedna propaganda, jednoczesnie zmawiają się na wykopywanie innej propagandy i uzywają skryptow do zakopu.. wróc do podświetlania.( ͡~ ͜ʖ ͡°)

tak was boli pisowski aparatczyk ktory przez prawie 9 lat wrzucił 481 znalezisk.
jednoczesnie z polykiem jak pelikan akceptujecie 3
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: wiesz, ja stworzyłem tylko proste narzędzie nie do zakopywania, ale po prostu ostrzegania przez konkretnym typem znalezisk i dałem tam własną, trochę subiektywną (ale opartą powiązaniami) listę, ale nikt nie broni Ci jej podmienić na swoją.

Przeglądając wykop nie natrafiałem raczej na spore odloty stron po drugiej stronie barykady (poza wyborczą czasem), ale antyunijne, anty-wszystko-co-nie-pis i propagandowe sukcesu treści od gazetek kupionych przez PiS pojawiały się często i odniosłem
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: Piszesz "wy" ale nie wiem kim są ci "wy". Zerknij proszę na moje wykopaliska i powiedz mi gdzie wykopałem propagandę, czy news który nie jest prawdziwy. Nie wiem o jakich "wy" piszecie, lecz ja przed zakopaniem bądź wykopaniem artykułu go czytam i sam oceniam co o nim myślę. Czasem nawet zweryfikuję z innego źródła daną informację.
Ja nie wiem kto dostaje za co bany na tym portalu ponieważ powiem
  • Odpowiedz
wiesz, ja stworzyłem tylko proste narzędzie nie do zakopywania, ale po prostu ostrzegania przez konkretnym typem znalezisk i dałem tam własną, trochę subiektywną (ale opartą powiązaniami) listę, ale nikt nie broni Ci jej podmienić na swoją.


@Atexor: no stworzyłeś narzędzie do manipulacji.
spojrzałem co wykpujesz no i ( ͡° ͜ʖ ͡°) ufffffff nie ma tam pisowskiej propagandy zastąpiłeś to inną papką propagandową, ktora ci pasuje. ale
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: Nie rozumiem. Przeczytałeś nicki osób które stworzyły znalezisko i uważasz że to propaganda? Nie interesuje mnie kto tworzy znaleziska, lecz to co się w tym znalezisku znajduje.
Dyrektor szkoły o Braunie - stało się to naprawdę więc nie wiem w jakim świecie jest to propaganda
Zakończmy bezkarność policji - też nie wiem gdzie tu jest propaganda. Policja pokazała w przeciągu ostatnich lat jak potrafią się zachowywać co do obywateli
  • Odpowiedz
Nie interesuje mnie kto tworzy znaleziska, lecz to co się w tym znalezisku znajduje.


@matejss: no i to jest twój błąd. ty moze czytasz zaznaczone "do rzeczy" ale inni po prostu dzieki temu skryptowi zakopią z automatu.

wkleilem ci 3 znaleziska ci z 1 i 3 to ci sami co zakopali to 2
a czemu zakopali taki wydaje się dobry pomysł? z automatu bo to
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: To jest raczej twój błąd. Nawet największy propagandzista może napisać prawdę raz na jakiś czas. Odrzucenie prawdziwości znaleziska po tym kto go utworzył to jest zwyczajna głupota i jest na równi z twoim "zakopywaniem bez czytania". Nie interesuje mnie co Mgławicakraba czy kleopatrixx robią ze swoimi wykopami i zakopami, interesuje mnie co znajduje się w znalezisku i co przedstawia samo w sobie to znalezisko przedstawia. Ty myślisz, że wykopałem
  • Odpowiedz
@matejss: no i good fo you. ze to ciebie nie interesuje no ale na wykopie to ma znaczenie bo ludzie dostają bany za małe niescislości w tytulach i opisach.
sam sie czepiłeś znaleziska o wydatkach urzedniczych. ze to propaganda anty czaskoska.
ja to bym chętnie nagośnił dlatego ze wydatki publiczne i balanga za nasz hajs to jest problem ponad podzialami partyjnymi. ale bylbym wtedy piswoską bo to atak na czosnka z propagandowki¯\_(ツ)_/¯

Ty myślisz, że wykopałem znaleziska o kofnie ponieważ tylko i wyłącznie to jest spam nt konfy i wyśmiewanie jej? Błąd

wlasnie dzieki skryptom wielu tak robi i jest
  • Odpowiedz
@matejss: https://www.wykop.pl/wpis/69040253/wchodzisz-na-znalezisko-antyszczepow-i-juz-wiesz-j/

masz przykład. chlop zakopał jako informacja nieprawdziwa. nie bylo takiego artykułu, ny post kłamie. nie bylo nacisków. szurskie urojenia. bo to uwaga > znalezisko antyszczepów

spruł się na znajomych tagach czyims komentarzem pod znaleziskiem, nie przedstawił dowodów ze artykul jest kłamstwem ale neuropki zakopują jako informacja nieprawdziwa bo im sie opis nie podoba i komentarze.
takze opis i tytul kto wrzuca ma niebagatelne znaczenie nawet tagi.
  • Odpowiedz