Wpis z mikrobloga

Kurde ale Marczyński to odleciał z cenami w tym raso, wysyłają mi maile że halooo mamy nawet 50% obniżki na blak frajer a co do czego to ceny są grubo przesadzone xD no kurde byle koszulka (zwana bluzą) z długim rękawem 340 zł. I pomyśleć że w queście można sobie kupić porządne koszulki na promce za 115 zł. Jedyne na co mógłbym się skusić to skarpetki za 44 bo to już dość znośna cena.
#szosa #rower
  • 15
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: no coś w tym jest, mam od nich dwie koszulki - jedna źle uszyta i dolna taśma się podwija, druga... no właściwie nadawała by się na śmietnik, na plecach materiał się rozchodzi i się dziury robią. Ale w domu na trenażer jeszcze może być
  • Odpowiedz
  • 2
@dablju_ @PortalZeSmiesznymiObrazkami Wziąłem kiedyś najwyższy model spodenek, potem ten niższy, chyba clasic i ogólnie byłem zadowolony. Niedawno, trafiłem na niezła promke francuskiej firmy, cafe du cycliste, najwyższy model bibsow. Niebo a ziemia, dopiero teraz zauważyłem co to poziom premium i czego wymagać od najwyższego, topowego modelu
Ofc na korzyść Francuzów
  • Odpowiedz
no kurde byle koszulka (zwana bluzą) z długim rękawem 340


@dablju_: Ta bluza ma coś jak ocieplenie delikatne. Na pewno nie jak zwykła koszulka. I w sumie jakość bardzo ok.
To samo ze spodenkami "classic". Mam, lubię. Kupiłem właśnie drugą parę.
Ceny w porównaniu do ubiegłego roku to + 20 PLN do bluzy. Spodenki classic - bez zmian.

Nie mam jednak zbytnio porównania ¯\_(ツ)_/¯ Jedynie całkiem spoko spodenki od ekoi i
  • Odpowiedz
@inyourface: to ja Ci zaspojleruję bo mierzyłem je jak szukałem bibsów dla siebie: jest masakra z szelkami. Rolują się do wewnątrz, przez co spodenki trzymasz niejako na "sznurkach". Mnie to irytowało już po minucie. Osobiście polecam spodenki znienawidzonego Raso czy Atout za kilkadziesiąt złotych więcej. Po sezonie jeżdżenia i niezliczonych praniach nie mają żadnych oznak zużycia. No i leżą o niebo lepiej niż te Gore. Najlepiej zamów sobie kilka par jeśli
  • Odpowiedz
@dablju_: Tragiczna jakość

Mam dwie pary spodenek, w jednych zrobiły się dwie małe dziurki w szwach od wkładki, w drugich zaczęły puszczać szwy łączące jakby szelki z dołem spodenek, po 100 km xd

Więcej tam nie kupię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dablju_: na dobrą sprawę nie wiem co się stało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale wszystko zaczyna odjeżdżać cenowo. RAPHA, POC, Assos i reszta stawki premium, jak nie masz budżetu w okolicach 2k to się nie ubierzesz
  • Odpowiedz