Wpis z mikrobloga

@Kamil32123: Mam nadzieję że większość anonków zna troche historie i słyszała że w Polsce nie było Waffen SS podczas drugiej wojny światowej.
To #!$%@? nie prawda xDD
Mame pracuje jako kucharka w przedszkolu, ja typowa #!$%@? po technikum nie umiałem sobie sam znaleźć pracy, błąkałem się po firmach ale z racji mojego #!$%@?
nikt nie chciał mnie w pracy, wylatywałem po max miesiącu.
Tak więc zrezygnowany dostałem propozycję: praca w przedszkolu.
@Kamil32123 znałem kogoś kto skręcał te długopisy z 15 lat temu dla prawdziwej firmy, nie krzaka. Szybko zrobił sobie przyrząd żeby 5 na raz składać wstępnie (coś tam trzeba było wciskać), skręcanie całości przy pomocy ruchomych wałków zapiętych do zakrętarki z marketu itp. Mając wprawę robił tego całe worki na śmieci dziennie, ale i tak stawka za godzinę wychodziła absurdalnie niska
@Kamil32123: ej wytłumaczy ktoś jak działa ten scam? ze sto razy słyszałem o tym hehe mitycznym skręcaniu długopisów i sam bym się nie dał nabrać, jakby ktoś mi powiedział, że oferuje 7k za to, ale zastanawiam się gdzie jest haczyk? płacą im mniej? nie płacą? w ogóle czemu tyle się słyszy o tym skręcaniu, tego jeszcze nikt nie zautomatyzował w fabrykach, tylko pracownicy firm muszą latać po grupach na facebooku OLSZTYNIANIE
@Kamil32123: 30 lat temu była dokłdnie taka sama technika oszustwa i po tylu latach nic się nie zmieniło. Wychodzi na to, że kręcenie długopisów to osztstwo doskonałe. Pewnie 3000 lat temu jakiś Amnetohep wypisywał na murach świątyni w Karnak: zarabiaj w domu! 30 debenów tygodniowo za kręcenie rylców do papirusu. Faraon też zaczynał od skręcania i popatrz gdzie doszedł!
@Kamil32123 pamiętam kiedyś u mnie w rodzinie to robili. Zapalniczki, długopisy wszystko. Cała kamienica skręcała. Dzieci rodzice #!$%@? jakaś patologia. Fajka za fajka chata cała w kartonach. Klatka schodowa to samo. Przejść nie szło. I tylko chodzili góra dół bo na górze naklejki na dole sprężynie. Raz skrecali taki rurki z niemieckim lotto co te rurki takim gównem dawały. Miliony tego było a tam koniec końców i tak 1500zl zarobili. Masakra
@ananasowy: tu chyba chodzi oto że gość daje tobie kilka kartonów długopisów w częściach. Ale że się nie znacie to chce od ciebie równowartość tych długopisów abyś niby nie #!$%@?ł na lewo tych sztuk.
Więc płacisz gościowi 1000zł po czym skręcasz u siebie na chacie te długopisy i dzwonisz do gościa że już skręciłeś i niech przyjeżdża i odbiera paczkę.
I tyle go widziałeś bo wychodzi na to że za pięćset
ej wytłumaczy ktoś jak działa ten scam? ze sto razy słyszałem o tym hehe mitycznym skręcaniu długopisów i sam bym się nie dał nabrać, jakby ktoś mi powiedział, że oferuje 7k za to, ale zastanawiam się gdzie jest haczyk? płacą im mniej? nie płacą? w ogóle czemu tyle się słyszy o tym skręcaniu, tego jeszcze nikt nie zautomatyzował w fabrykach, tylko pracownicy firm muszą latać po grupach na facebooku OLSZTYNIANIE SPRZEDAM KUPIĘ