Wpis z mikrobloga

@Senior_Mordino: sorki jestem na komórce, wiec nie jestem w stanie Ci napisać krok po kroku, moze drugi Mirek Ci rozpisze co i jak.

@worldcitizen jechałem dość długo busem i patrzylem z nudow co ogląda różowa siedząca przede mną i praktycznie caly czas leciały rolki z fejsa, a to takie shorty. Po latynoskach to trudno wiek określić ale cos pewnie około 18-20, więc masz rację młodzi to teraz mają na topie.
@Senior_Mordino: i mialem podobna rozkmine do ciebie miras, ale nie chcialo mi sie szukac, wiec staram sie kodowac mózg jako WIDZISZ SHORTY - SPIERD4LAJ OCZAMI GDZIE INDZIEJ I PRZEWIJAJ DALEJ, poki co dziala dobrze, watpie ze istnieje jakis inny mniej skomplikowany sposob, ogólnie media spolecznosciowe beda pompowac to g00wno ile fabryka wlezie, a dlaczego to juz kazdy sie moze namyslac, domyslac

pozdrawiam serdecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potezny_papiesz: @Senior_Mordino: nienawidzę tych krótkich gowien a'la tiktok więc dopiszcie mnie do klubu.

Z drugiej strony masz albo krótkie gówno co masz scrollowac jak #!$%@? a z drugiej filmik wyjaśniający prosta rzecz w 10 minut żeby móc jak najwięcej reklam upchac.

Od czasu jak komercja wjechała pełną gębą do internetu to robi się z niego ściek...
@Senior_Mordino: jak dalej sobie nie poradziłeś to najłatwiej będzie wejść na YT na przeglądarce na kompie, jak zjedziesz w dół będziesz miał zakładkę shorts, i po prostu klikasz krzyżyk żeby ją zamknąć, jak dobrze pamiętam to jest w prawym górnym rogu, zaraz za linią któa oddziela shorts od muzyki czy innej sekcji. Jak zamkniesz to wyświetli się komunikat, że zakładka zostanie ukryta na 30dni. Potem jak jesteś zalogowany na to samo