Wpis z mikrobloga

W tym roku #blackfriday w #webh jest wyjątkowy, ponieważ wraz z promocjami wprowadzamy zupełnie nową ofertę opartą na procesorach AMD.

Do Twojej dyspozycji oddajemy #serwery #vps z procesorami #amd Epyc trzeciej generacji charakteryzującymi się najwyższą w branży wydajnością pojedynczego rdzenia. Tworząc nową ofertę postawiliśmy na wysoko taktowane procesory zapewniające częstotliwość 3GHz, co obok zastosowania nowoczesnej architektury ma kluczowy wpływ na wydajność aplikacji jednowątkowych. Chcąc zapewnić bezkompromisową wydajność wielowątkową wprowadziliśmy nowy pakiet PRO z aż czterema rdzeniami. Procesory AMD Epyc trzeciej generacji dostępne są dla wszystkich nowo zamówionych serwerów KVM Mini oraz KVM PRO.

Sam zdecyduj, czy chcesz otrzymać 90% jednorazowy, czy 30% dożywotni rabat. Skorzystaj z jednego z poniższych kodów rabatowych:

- **BF2022START - zyskasz 90% zniżki na pierwszą miesięczną lub kwartalną płatność: KVM Mini | KVM PRO
-
BF2022
LIFETIME - zyskasz 30% dożywotniej zniżki** na każdą roczną płatność: KVM Mini | KVM PRO

Nie czekaj! Ilość serwerów w promocji jest ograniczona.

A jeśli masz już u nas VPS - wypatruj specjalnych ofert na Facebooku webh. Może znajdziesz tam też coś dla siebie. :-)

#cebuladeals #promocje #hosting #serwer #promocja #hosting #webdev #blackweek
webh - W tym roku #blackfriday w #webh jest wyjątkowy, ponieważ wraz z promocjami wpr...

źródło: comment_1669321261ElfAvzATGMVnNp5fyAQCAs.jpg

Pobierz
  • 44
To każe zastanowić się jak długo potrwa ten dożywotni rabat


@olewales: wiadomo różnie może być ale od grudnia 2018 roku mam w webh dożywotni rabat 40% na KVMa no i nadal jest aktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego na różnych promkach dokupiony ram i procek za jednorazowe opłaty. Więc o ile całkiem nie znikną to zaufałbym z dożywotnim rabatem.
Przechodziłem przez proces zamawiania i jednak dużo się u was zmieniło.

Chociaż, nie ukrywam, to że w 2020r zapłaciłem po promocjach 190zł za rok KVM Mini a w 2021 290zł za rok KVM Standard skłania do zastanowienia się czy chcę teraz wydać ponad 700 (przedłużenie).


@olewales:
Zgadzam się z tą opinią. Teraz jest drogo. A nawet bardzo drogo. Z pułapu 200-300 zł w dwóch poprzednich latach podwyżka jest jednak zdecydowanie zbyt
@orle mamy nową ofertę i nową infrastrukturę przygotowaną pod nią, dlatego też chcemy ją promować i nie mamy promocji na pakiet standard. Chcemy pokazać różnicę wydajnościową między technologią stosowaną przez nas (AMD), a przez większą częścią operatorów(Intel). Tutaj też nie chodzi o zapas mocy, tylko o responsywność usługi.

Przykład: masz stronę, na którą wchodzi kilka tysięcy użytkowników dziennie, jest mała i zjada około 20-30% 1 rdzenia. Idąc Twoim tokiem rozumowania, klient nie
@fervi: niewykluczone, że dla Mini też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z grubsza nie będzie problemu z względnie płynnym przejściem, pod warunkiem że przejście będziesz wykonywać w ramach usług opartych na tej samej generacji procesorów. W innym wypadku możliwe, że coś będzie trzeba zmienić. W każdym razie jeśli kupiłeś teraz Mini i będziesz chciał przejść na Pro za jakiś czas to jak najbardziej będziesz mógł to zrobić.
@KochanekAdmina: no dobra, przekonałeś nas tym memem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do kodu BF2022_LIFETIME dokładamy także hosting i będą nim objęte dożywotnio wszystkie roczne opłaty za usługę :-)

Enjoy!
nie ma co ukrywać, technologia zdrożała, a zwłaszcza dostęp do tej najnowszej stał się dość drogi, co przekłada się bezpośrednio na wycenę nowego pakietu PRO (zamiast podwyżki, mamy większy próg wejścia). Ze swojej strony bierzemy na siebie większość kosztów, zdecydowanie zmniejszając marżowość usługi, tak by nasi klienci odczuli plusy nowoczesnej technologii.


@webh: Ale napisałem przecież, że wzrost cen nowych instancji jest może niemiły ale zrozumiały a nowych usług w sensie produktu
@zwierzak40: Stosujemy różne Epyce generacji 3. o taktowaniu minimum 3GHz.


@webh: Próbuję zastosować kod BF2022_LIFETIME i nie wchodzi - dostaję komunikat, że kod nie może być wykorzystany z tymi usługami (VPS Pro).

Edit: na VPS mini też nie wchodzi
@zwierzak40: na pewno wybierasz odpowiedni czas usługi? Kod Lifetime ważny jest wyłącznie na rok.

Mowa o bazowym i jednocześnie dostępnym dla Ciebie taktowaniu.
@webh: Ah, racja. Jak byłem niezalogowany to kod wchodził również na miesiąc (założyłem, że zniżka przypisze się do usługi i będzie aktywna gdy będę chciał przedłużyć o rok).

A tak to chciałem tylko na miesiąc, żeby sprawdzić jakość.