Wpis z mikrobloga

#metal #heavymetal #anthrax
#cultowe (1027/1000)

Anthrax - Blood Eagle Wings z płyty For All Kings (2016)

Kiedy indziej się może rozpiszę o tym czemu nie było Anthrax do tej pory pod tagiem i nie znalazło się miejsce w pierwszym 1000 :)
Dziś taka "ballada" z nowej płyty. Od pierwszego "wejrzenia" wbiła mi się w głowę ta linia wokali w refrenie :)

Daję wersję z płyty, jest jeszcze oficjalne video, które jednak tak bardzo trąci kiczem, że nie warto, ale jak ktoś chce to na własną rękę może :)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #heavymetal #anthrax 
#cultowe (1027/1000)

Anthrax - Blood Ea...
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cult_of_luna: nie moge sie przełamać ze wzgledu na wokal.
to jedyny Anthrax jaki nie tyle trawie co moge katowac nieustannie.
polecisz cos od nich jeszcze w tym stylu? bo nie mam sił przesłuchiwać ¯(ツ)/

edit: ten scratch to myślę po aliansie z soundtracku do "judgment night" im sie załączył, ale naprawdę warto przetrwać wstęp
erebeuzet - @cultofluna: nie moge sie przełamać ze wzgledu na wokal. 
to jedyny Anthr...
@erebeuzet: za dużo Ci nie pomogę, bo ja to właśnie ich znawcą nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tego lata 90 dla mnie najnudniejsze z ich dyskografii :) nie tak dawno słuchałem powtórnie nagranych szlagierów z wcześniejszych ich lat, wydali to kilka lat temu pod tytułem "The Greater of Two Evils" i dla mnie to jest ich "The Best of" :) a przez to że