Wpis z mikrobloga

  • 141
992 782 + 30 + 16 + 26 + 20 = 992 874

Pierwszy raz będę jeździł na rowerze w takich warunkach. Opona 37mm, dystans ~25km, kierunek las.

Jadę z GoPro, więc jeśli będzie gleba to będzie nagrana.

Jeśli ktoś jest zainteresowany czy się wywrócę to proszę zaplusowac komentarz i zawołam później.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 992 782 + 30 + 16 + 26 + 20 = 992 874

Pierwszy raz...

źródło: comment_1669290472C1HYTyniJwaYgvLrrLx95M.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@MMARS: jeździłem poprzedni sezon zimowy i przy śniegu brejowatym, rozjedzonym nie ma sensu stosowania kolców, a jakbyś założył kolce to każdy przejazd przez odśnieżony asfalt to masakra

bardziej wg mnie się liczy dobór szerokości opony i ciśnienie bo charakterystyka jazdy po śniegu przypomina trochę jazdę w piachu ale z elementem uślizgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 25
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny cztery lata dojeżdżałem po 15 km do pracy przez cały rok niezależnie od pogody na szosie z oponami 25 mam i na śniegu nigdy się nie wyglebiłem. Za to na czarnym asfalcie na którym była cieniutka, niewidzialna warstwa lodu to niezliczoną ilość razy :) Jednego roku wybiłem sobie kciuk lewej ręki 4x
  • Odpowiedz
@pstrokatasroka:

powiedz coś więcej na temat tego jak się GoPro sprawdza na dłuższych jazdach? Często ładujesz? Ile masz zapasowych baterii? Jak model polecasz?


To oczywiście zależy od tego ile nagrywasz, czas pracy baterii pewnie znajdziesz w internecie. Jak jechałem na długą wycieczkę to miałem ze sobą dwie zapasowe baterie. Model to GoPro10, innych nie miałem, więc nie mam porównania.
  • Odpowiedz
@thedestroyerofeels:

czy w takich warunkach sól drogowa nie zżera łańcucha i napędu w tempie błyskawicznym?


Nie wiem, ale szczerze mówiąc nie przejmuję się tym.

@shark93:

Wrzucisz nagranie z przejażdżki? :D


tak postaram się, żeby było jutro na kanale
youtube.com/@wagabundowy

@Rustyyyy:

W Szwecji normalnie na wąskich oponach jeżdżą po śniegu. Jak jest lód i dodatnia temperatura, wtedy niektórzy schodzą


tylko ja się wybrałem do lasu na leśne ścieżki z koleinami
  • Odpowiedz