Wpis z mikrobloga

Jako że wśród Mirków na tagu są pewnie pasjonaci, to stwierdziłem, że zapytam ¯\_(ツ)_/¯

Czy ktoś byłby zainteresowany nabyciem nowej T14 (gen 3) na bebechach AMD?
Składany i sprowadzany na zamówienie, ma absolutnie wszystko oprócz czytnika smartcard (nie chciałem/nie potrzebowałem).
Niestety z przyczyn osobistych muszę go oddać w dobre ręce ()

Specyfikacja:
Ryzen R7 Pro 6850U (8C/16T)
32GB RAM
Ekran WQXGA (1920x1200), dotykowy, 500 nit, Privacy Guard na przycisku
Podświetlana klawiatura
Moduł NFC
Czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania
Kamerka FHD z podczerwienią, zgodna z Windows Hello; wbudowana osłona na kamerkę
Przygotowany pod WWAN/montaż karty SIM
Bateria 52.5Wh
Dysk 256GB

Dysku nie brałem ogromnego, stwierdziłem przed zamówieniem, że w razie czego sam sobie wymienię na większy, a dopłata u Lenovo wynosiła prawie 2000zł za 1TB M.2 (a już za sam ekran dopłacałem prawie 2000zł), więc no...

Laptop był brany prywatnie i tak też wolałbym go sprzedać, ale jeśli komuś zależy, to istnieje możliwość wystawienia FV - detale do dogadania.

Na laptopa jest 3 lata gwarancji, do listopada 2025. Do zweryfikowania na stronie Lenovo po wpisaniu nr-u seryjnego: PF45B79M

Cena: 9999 pln (chciałbym stracić jak najmniej, zwłaszcza że sprzęt jest zupełnie nowy, no i zawsze to nie "10k")

Więcej zdjęć na priv, pod głównym postem wrzucę jeszcze kilka.

#thinkpad #laptopy #sprzedam
  • 9
@WhyCry: Spróbować zawsze warto, a nuż :)
Co do ekranu - PrivacyGuard nie występuje w ekranach o wyższej rozdzielczości. Inna rzecz, że gdyby PG było dostępne z 4k to i tak bym go nie wziął, bo płacić za to 4k, żeby mieć skalowanie na 300% w systemie... no co kto lubi, dla mnie nie ma to w wole roboczym żadnego sensu.
@PartySzejker: Niestety, koszt u producenta + sprowadzenie. Sam ekran, jak wspominałem, wymagał dopłaty prawie 2000zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pewnie bym się nie decydował na takie kombinowanie, gdyby Lenovo nie traktowało tego kraju jak zadupia i oferowało sprzedaż z konfiguratora na stronie. A u nas to próżno po resellerach szukać takiego procesora z 32GB pamięci. O reszcie specyfikacji to nie ma ani co mówić.