Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki, czy według Was warto kupić sobie pada od Xboxa do grania na komputerze? Nigdy z pada nie korzystałem, zawsze myszka i klawiatura. W przypadku grania na padzie, obraz bym sobie dawał na TV 55" i grałbym na łóżku, tak to muszę siedzieć na krześle przed monitorem w przypadku grania tak jak zawsze. Gry w jakie mógłbym grać na tym padzie, to RDR2, Wiedźmin 3, far cry, assassin's Creed itp, w strzelanki to raczej wolałbym korzystać z myszki i klawiatury. Akurat teraz pad jest na promocji, dlatego zastanawiam się nad zakupem
#gry #xbox #pc
  • 14
  • Odpowiedz
@PanRuvik Jest tak bardzo wytrzymały że nie znam nikogo komu po roku używania się nie popsuł . Pady od series padają wewnątrz jak muchy i należy wymienić potem poprzeczkę przycisków lb i RB
  • Odpowiedz
@Czartu: Ja byłem kiedyś wielki #pcmasterrace i nabijalem się jak w ogóle można grać na padzie, po czym dorosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pad od xboxa jest mega wygodny, z pozoru niesymetryczne gałki wyglądają jak by były upośledzone ale tak nie jest. Granie na padzie w przeciwieństwie do myszki i klawiatury wymaga pewnej wprawy, ale po czasie można ogarnąć nawet strzelanki. Oczywicie nigdy nie osiągniesz precyzji myszki
  • Odpowiedz
@Czartu: Warto. Szczególnie właśnie pada do xboxa. Najlepiej z tej nowszej serii z usb-c. Pad xboxa jest świetnie zintegrowany z Windowsem. Nie musisz kombinować z ustawieniami przycisków czy rozpoznawaniem pada w grach.
Oczywiście jest masa gier które lepiej się gra na klawiaturze i myszce, ale jest też drugie tyle które dużo lepiej gra się padem - wyścigi, platformówki, sportowe, przygodowki. Szczerze to nawet diablo 3 mnie osobiście się lepiej gra padem,
  • Odpowiedz
@Czartu: Zależy w co grasz, ja na padzie głównie gram w indyki, które zostały skrojone pod pada. W fpsach/tpsach wolę myszkę, bo na padzie niewygodnie mi się operuje kamerą.
  • Odpowiedz
@Czartu: Kupiłem rok temu. Przez pierwszy tydzień chciałem go #!$%@? na śmietnik, bo przeskok z klawiatury i muchy był trudny. Dzisiaj nie wyobrażam sobie inaczej. Z gier które wymieniłeś testowałem na W3 (i obecnie tez W2)
  • Odpowiedz