Wpis z mikrobloga

A ja tam się cieszę z tej aktualizacji. To next gen update, głównie przeznaczony na konsole więc nie wiem czego wszyscy oczekiwali, kompletnie nowej gry? Głównie chyba narzekają PCtowcy (do których też się zaliczam, tylko ja nie narzekam).

Z RT i tak nie będę korzystać pewnie, ale te ustawienia Ultra+, zrobiona na nowo trawa, lepsze tekstury? Wiem, że mogłem to osiągnąć z modami, ale teraz już nie będę musiał dodawać modów, więc zawsze coś ¯\_(ツ)_/¯
Dodatkowo ta kamera mi się mega podobała i nowe zadanie z nagranymi dialogami... Cudo.

No i za darmola, to uczciwa cena, chociaż pewnie i tak wydam kasę na wersję pudełkową jak zrobią.

Czekam jeszcze na te patch notesy żeby zobaczyć te ich "ekstra" rzeczy, których nie chcieli spojlerować, bo ja w sumie miałem nadzieję usłyszeć coś o tych niegraficznych nowościach, a tu taki zong, że muszę sobie poczekać na notesy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wiedzmin #wiedzmin3
  • 7
@falwack: no ty się śmiejesz przyjacielu, ale realnie mając silnik, cały kontent fabularno-scenariuszowy, działające oskryptowanie, udźwiękowienie, dialogi to w 2 lata można naprawdę porządnie przebudować tę warstwę graficzną nie do poznania, nawet od zera, a tu dostajemy LITERALNIE moda z nexusa pod tytułem HD Reworked Project by Halk Hogan i dodatkową kamerkę XDDD
@MarteenVaanThomm: Tak, ale to jest patch głównie z myślą o konsolach, czego nie rozumiesz? Na konsolach modów, z tego co wiem, pobierać nie można więc tam grasz na jakimś "ochłapie" w 30 fpsach.

Dostajesz fajny content za darmo. Ja nigdy nie instalowałem modów z nexusa, teraz chciałem to zrobić przy podejściu, ale Redzi fajnie załatwili, że je zintegrują z grą więc ponownie nie muszę tego robić a zagram na lepszej rozdzielczości,
@falwack: nie wiem co miało dać to wplecenie konsol do tego co napisałem, bo przykładowo taka fifa wygląda lepiej na PS5 niż na PC. Chcesz powiedzieć, że na PS5 nie da się zrobić znośnej grafiki ala rok 2022 (prawie 2023!)? Long run ja wiem, że konsole odstają jakościowo i nie przeskoczą prawdopodobnie nigdy PCtów, ale takie pudrowanie trupa urąga nawet obecnym konsolom.