Wpis z mikrobloga

@podomka: Przecież ten temat już był tak mocno wałkowany, że aż boli. Praktycznie wszystkie organizacje, które poparły Amber to feministyczne organizacje, jej listy podpisały praktycznie tylko kobiety itd. itd. Temat już tak przewałkowany. Kobieta zniszczyła facetowi karierę i nie tylko zapewne. Nie potrafi się z tym pogodzić i będzie drążyć
@podomka: Przecież ten temat już był tak mocno wałkowany, że aż boli. Praktycznie wszystkie organizacje, które poparły Amber to feministyczne organizacje, jej listy podpisały praktycznie tylko kobiety itd. itd. Temat już tak przewałkowany. Kobieta zniszczyła facetowi karierę i nie tylko zapewne. Nie potrafi się z tym pogodzić i będzie drążyć


@razzor91: Xd na liście jest wielu lekarzy, prawników, profesorów i innych naukowców. Lista jest jawna. Wypatrzyłes kilka organizacji feministycznych, a
@podomka: Przecież ten temat już był tak mocno wałkowany, że aż boli. Praktycznie wszystkie organizacje, które poparły Amber to feministyczne organizacje, jej listy podpisały praktycznie tylko kobiety itd. itd. Temat już tak przewałkowany. Kobieta zniszczyła facetowi karierę i nie tylko zapewne. Nie potrafi się z tym pogodzić i będzie drążyć


@razzor91: Masz tutaj listę nazwisk. Policz ilu profesorów prawa poparło Amber, a potem powiedz mi ilu Deppa xd Jak skończysz
@podomka: Ale co to za argument? xD 130 organizacji feministycznych + x osób z czego większość to kobiety.

Po co mają popierać Deppa? Że wygrał proces? Żeby femnistyki się zesrały i atakowały każdego, kto powie, że Depp wygrał proces? Po co wchodzić w gówno?
@podomka: Tak. Na świecie też powinien być pokój, ludzie powinni przestać czynić zło, a bogaci powinni się podzielić majątkiem z biednymi. Można wierzyć w brednie.

Facet z takimi zasobami z trudem wygrał proces, co sprawiło, że wszelkie feministyczne środowiska po prostu się gotują, bo jak to tak. Dla mnie temat jest skończony i Amber może poprzeć nawet 10000 feministek i to nic nie zmienia.
@podomka: Po co mam liczyć ilość? Poza tym, doktor literatury popiera, co to zmienia? Serio, jesteś w stanie to logicznie wytłumaczyć.

Jeśli ja znajdę 1000 osób, które podpiszą petycję, że użytkownik podomka jest upośledzony, to będzie to niezbity dowód na to, że tak jest? Jeśli wśród nich będzie dr filozofii, prof arabistyki i ksiądz proboszcz to wzmocni to przekaz?

Dobra, zatrzymam te karuzelę śmiechu. Ze skrajnościami się nie dyskutuje :D
@razzor91: Aha, czyli nie policzysz xd z trudem wygrał proces? Bez przesady, zastraszanie świadków nie jest takie trudne xddd wiesz, świadek zeznał w sądzie w uk, ze był zastraszany przez prawnika Deppa. Temat nie jest skończony, ponieważ obie strony złożyły apelacje.
to pokaz mi jednego profesora prawa, który poparł publicznie Deppa xd Może Heard ma kilkunastu, ale poki co - Depp nie ma żadnego xddd


@podomka: dla kogo zbiera się listy poparcia? Dla zwycięzcy czy dla przegranego?