Wpis z mikrobloga

Jeszcze warto wspomnieć o wypowiedzi Michniewicza na temat Skórasia. Nie wpuścił go, bo to "młody" zawodnik i on się dopiero uczy. Dla tych co go nie kojarza, to skrzydłowy Lecha Poznań za niecałe 3 miesiące skończy 23 lata. Czujecie to? Młody zawodnik i dlatego go nie wpuścił. Tymczasem Sousa, mecz o wszystko z Hiszpanami na ME i wprowadza na boisko 17 letniego Kozłowskiego. W Hiszpanii pierwszy skład w reprezentacji ma 18 letni Gavi, który zostaje piłkarzem meczu. Oczywiście on ma nieporównywalnie większy talent, ale liczy się sam fakt. W innych reprezentacjach stawiają na młodych, a u nas od lat gra Grzesiek Krychowiak, który unika gry, chowa się za piłkarzami rywali, a mimo to dalej gra w składzie kosztem młodych.
To są te detale, których wielu kibiców nie rozumie chwaląc polską myśl szkoleniową. Powiem tyle i aż tyle. Jeśli ludzie z PZPNu uznają np. 2 remisy i 1 przegraną za sukces na MŚ, to nie ma dla nas ratunku i nie powinniśmy grać na tych turniejach rangi mistrzowskiej, bo co nam z pieniędzy za awans, jak one trafiają do portfeli działaczy i są wyprowadzane bokiem z pieniędzy związku. Zamiast zainwestować w fachowca, dać mu pracować, to lepiej zatrudnić kolejnego polskiego "fachowca" trenera, bo prezes związku itp. nie potrafią powiedzieć słowa po angielsku i nie będą mieli partnera do wódki, bo gość będzie chciał po prostu pracować, a nie siedzieć z leśnymi dziadami przy jednym stole. Ja #!$%@?.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #mundial #kanalsportowy
iksboks - Jeszcze warto wspomnieć o wypowiedzi Michniewicza na temat Skórasia. Nie wp...

źródło: comment_1669234088BOURvivsHrRGhtf3OIERIw.jpg

Pobierz
  • 17
@iksboks: uwielbiam to jak wykopki tworzą chochoły i potem sami z nimi walczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko tylko po to, żeby popluć jadem w kierunku tych, których po prostu nie lubią lub im podpadli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu napiszę, że jak dla mnie Czesław jest do natychmiastowego #!$%@?, bo mnie zaraz uznacie za Stanowskiego, ale czasami rozwala mnie to jak
@iksboks: to o krychowiaku to prawda. Obserwowałem go ostatnio z Meksykiem i kiedy piłkarz pomiędzy nim a Polakiem z piłką zrobił 2 metry w prawo dzięki czemu w jakiś sposób Krychowiak mógł dostać piłkę to Krycha potrafił za tym z Meksyku też 2 metry w prawo zrobić żeby dalej być krytym i nie mieć możliwości otrzymać piłkę. Masakra to jest, kiedy grał w Sevilli to był inny zawodnik a teraz odcina
@iksboks: Jak widzę, że taki wpis ma plusy to rozumiem fenomen płaskoziemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wpuścił go, bo to "młody" zawodnik i on się dopiero uczy. Dla tych co go nie kojarza, to skrzydłowy Lecha Poznań za niecałe 3 miesiące skończy 23 lata


Michał Skóraś to zawodnik grający na pozycji prawego pomocnika. W meczu Polska Meksyk na tej pozycji grał Jakub Kamiński pomocnik Wolfsburg'a, który
@Tacho_: Super jesteś. Fajnie, że wpadłeś Piotrusiu. Dalej nie zrozumiałeś tego co napisałem, ale #!$%@? w to. Nie będę się dużo produkował, bo i tak się nie dogadamy. U nas za młodego piłkarza uznaje się 28 letniego Zielińskiego, a 23 letni Michał Skóraś nie może wejść na boisku bo za duża presja. Tymczasem Gavi w zawodowej piłce dostał szanse w wieku 16 lat? Nawet Sousa w meczu o wszystko na ME
iksboks - @Tacho_: Super jesteś. Fajnie, że wpadłeś Piotrusiu. Dalej nie zrozumiałeś ...

źródło: comment_1669240647zznchJWMgkUSEesx4CaLPp.jpg

Pobierz
@iksboks: jaki ty masz poziom niepełnosprawności?

23 letni Skóraś nie gra, bo na jego miejsce jest lepszy Kamiński - poza tym jest po kontuzji i dawno nie grał w reprezentacji. Nikt nie mówi, że 28 letni Zieliński jest młody - no chyba, że głosy w twojej głowie. Zrozum tępaku, że Gavi to Goldenboy grający regularnie w Barcelonie, a nie jakiś młodzik z ekstraklasy. Zresztą my też mamy podobnego zawodnika, który gra
Tacho_ - @iksboks: jaki ty masz poziom niepełnosprawności? 

23 letni Skóraś nie gr...

źródło: comment_1669246112nXU1nbtxzplESEdUekUKQL.gif

Pobierz
@abaac a to twoj ziom ze piszesz czesio?

Puchar soltysa? W takim razie gdzie jest reszta pilki jesli LP gra w p soltysa z jakimis rezerwami?

Gruby kryminalista mowil ze skoras nie ma liczb w kadrze a... Co jest glupota imho... Jest napakowany jak kabanos, rozpedzony i wie ze zagra na 110 procent bo obserwuje go pol europy... Wiec nie wpuszczanie go z lawy na zmeczony mex to nir blad a wielblad!