Wpis z mikrobloga

@vytah: było już...
Jak myslisz że pracownicy mogąc tak sterować szefem nie #!$%@? by go na kasę tylko prowadzili go do jeszcze większego bogactwa to mogę napisać tylko xd

W rzeczywistości by ci całą firmę wynieśli razem z tynkiem ze ścian

Albo lepiej załóż sobie firmę bo jak widać wszystko samo się robi
I nie istotne ile bedziecie #!$%@?ć na jego temat, jechać po nim jakim jest #!$%@? top1 światowyym i nieudacznikiem, to nie zmieni rzeczywistości kim jest Musk a kim wy jesteście ze swoim bólem zwieraczy.


@ISeeDeadShitcoins: W ostatnich 2 tygodniach na wykopie jest aż czarno od oczerniających komentarzy na temat Muska. Cokolwiek złego stanie się z jakąś Teslą to od razu jazda na główną z płomieniami że winny Musk. Według tychże wykopków
że to one dobrze zarządzały nim


@vytah: widzisz, niektórzy nie widzą różnicy między typami szefów.
Jeden szef mówi "robimy po mojemu a jak się nie podoba to pacz punkt pierwszy albo wypad" a inny "robimy po mojemu, chyba ze ktoś ma pomysł jak to zrobić lepiej to słucham i zobaczymy co z tego wyjdzie" ¯\_(ツ)_/¯
@kwanty: a oczywiście, jego firma moze robić co tam mu się podoba. Ja też mogę mówić, że moim zdaniem jego działanie nie ma nic wspólnego z porządkami. Dla mnie pranie publicznie brudów firmy i robienie sobie jaj przez właściciela nie jest dobre dla medium społecznościowego, które zarabia na reklamach.

@ISeeDeadShitcoins: Dorsey to bitcoinowiec, ideowiec i dość specyficzny człowiek, więc wcale mnie nie dziwi, że nie wziął hajsu.
a oczywiście, jego firma moze robić co tam mu się podoba


@kingbruceleekaratemistrz: I na tym pozostańmy. Część pracowników Twittera, mocno lewicujących (koszulki staywoke na wyposażeniu firmy...) zachowuje się jakby ta firma były jakąś instytucją publiczną XD świadczącą usługi jednej grupie społecznej.

Teraz Twitter to jest cyrk Elona i on sobie tam zarządza. My możemy sobie powiedzieć co najwyżej, że "nam się nie podoba co on tam robi" albo "moim zdaniem robi
@ISeeDeadShitcoins: tak zna sie na wszystkim: na silnikach rakiet, na samochodach, na programowaniu, na portalach społecznościowych, nft, zarządzaniu, finansach, pandemii, fizyce kwantowej itd...

Bujać to my a nie nas

A te silniki to sam zbudował TYMI RENCAMI