Wpis z mikrobloga

Potrzebuje jakis dobry program to zarządzania plikami na komputerze. Nie mam pojęcia jak to działa, ale posiadam partycję C która ma 100Gb przestrzeni, mam niby zajęte 88Gb. Jak zaznaczam pliki znajdujące się na dysku C(włącznie z ukrytymi itp) to pokazuje tylko 60GB. To gdzie jest to 28Gb?
Dlatego potrzebuje jakiegoś oprogramowania do sprawdzenia jakie dane wchodzą i wychodzą.
Jeszcze parę dni temu było 35Gb wolne, a teraz już tylko 12. Nic nie instalowałem ani pobierałem.

System to Windows 10

#komputery #pc #windows10 #it
Pobierz Amaru - Potrzebuje jakis dobry program to zarządzania plikami na komputerze. Nie mam ...
źródło: comment_16692143936onBz1RO51f5cv1uAXOTSO.jpg
  • 8
Jak zaznaczam pliki znajdujące się na dysku C(włącznie z ukrytymi itp) to pokazuje tylko 60GB. To gdzie jest to 28Gb?


@Amaru: miałem podobną sytuację, winowajcą był punkt przywracania systemu
@cabeiu: @sadhas: Ok, znalazłem. Dzięki wam wielkie za podpowiedzi. Winowajcą był plik odpowiedzialny za hibernację. System pokazywał, że zajmuje 13 Gb, a w rzeczywistości zajmował ponad 30. Wyłączyłem hibernację bo i tka jej nie używam a usypianie dalej działa. W tym momencie mam prawie 50Gb wolnego miejsca na dysku C ze 100Gb.

Edit, mam jeszcze inny nienzany plik który zajmuje 8GB, ale wg. systemu jest to plik magazynu windowsa. Którego