Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym wysypem wpisów na temat #mcdonalds i tego burgera drwala?

Przecież ta kanapka nie jest niczym niezwykłym czy interesującym. Można zrobić sobie lepszego, ciekawszego burgera, lub jak ktoś chce to takiego samego w domu i to tańszym kosztem.

Ci ludzie nie potrafią sobie kanapki zrobić czy o co chodzi?

#jedzenie
  • 16
@Ziemniak43212: ale to Ty wolisz, ktoś inny powie, że woli zjeść suchy ryż bo jest taniej
a ja nie lubię gotować, nie umiem, thermomix też tego nie zmienił i zamawiam codziennie 3-4 posiłki. I dla mnie jest to lepiej

Jak słyszysz o cateringu dietetycznym to też tak reagujesz?
@cotidiemorior: @Vadzior: Ja to doskonałe rozumiem, między innymi tak działa ten biznes, tylko po co ten płacz,że im tak drogo? To nie jest coś czego przeciętny człowiek nie jest w stanie pozyskać lub zrobić bez doświadczenia i wyjątkowych umiejętności tylko zwykła kanapka.

@Vadzior: catering dietetyczny to co innego, nie ma co porównywać.
@Ziemniak43212: tak szczerze to dla mnie mcdonalds... nie jest drogi. Normalna cena, w pełni akceptowalna dla mnie. Samo jedzenie może nie porywa ale w stosunku do innych knajp oferuje to co powinien oferować fastfood - szybko, na ciepło, bez wysiadania z auta, długie godziny otwarcia, a nawet i całą dobę, lokalizacja lokali przy głównych trasach, parking, miejsce w środku, śniadania, aplikacja do zamawiania i tak dalej. No i rzeczy w menu
@Vadzior: No ok, akceptujesz i korzystasz spoko, ale spójrz ile jest ludzi, którzy płaczą z powodu podwyżki ceny a jednocześnie przyznają,że nie chce im się zrobić, tak jak wyżej i jeszcze mówią,że ktoś jest Januszem XD jaka patola w ogóle.

Jak ktoś ma takie podejście to niech nie płacze tylko płaci.
@Ziemniak43212: ja raczej widziałem takich co płaczą i zarzekają się, że nie kupią. Albo wybiorą tańszego kebsa/bar mleczny. No i narzucają to innym, a nawet wyśmiewają - i tak powstają dramy o burgera z maka za 25zł między obcymi ludźmi.
@Vadzior: Strach tu zadać pytanie o tą mistyczną kanapkę bo zaraz zwyzywają i sprowadzą do swojego poziomu.

Kupią kupią, i niech nie płaczą tylko płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Archix: Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem,że to jest taki sezonowy burger. I co i ludzie tak czekają na niego pół roku czy ileś tam czasu jak kiedyś kilka godzin na film w telewizji? Przecież tam nie ma
@Ziemniak43212: Zależy czy zapiekany ser i żurawinę uznać za coś sezonowego xD
Ale tak, cały hype to jest po prostu relatywnie udana kanapka + duuuużo marketingu. Czy czekają aż tyle - kij wie, czasem jakiś znajomy rzuci "ale bym drwala owalił" czy coś takiego ale to tyle w sumie. Po prostu co roku sporo leci w rozgłos i tyle.
A że akcja udana to już w 3 burgerowniach w mieście widziałem