Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#podroze #rejs był ktoś z was na wycieczkowcu? Znalazłem grupy po 1000$ za osobę na tydzień co nie wydaje mi się jakoś drogo i na fotach wygląda bajka ale nie wiem czy to w rzeczywistości taki fajny sposób spędzania wakacji zamoast zwykłych wyjazdów
  • 10
@jednorekibadnyta: zależy co lubisz robić, jeżeli chcesz spędzać aktywnie wakacje to na statku może być to ograniczone, jeżeli chcesz leżeć brzuchem do góry żreć i pić to statek chyba nie różni się niczym innym niż hotel
@jednorekibadnyta pamiętaj, że cena rejsu to jedno a obowiązkowe napiwki czy opłata za serwis itp to inna bajka. Zawsze to parędziesiąt dolarów więcej. Do tego średnia wieku emerycka. No i koszty dotarcia i powrotu z portu.
@jednorekibadnyta: taki hotel na wodzie, codziennie w innym mieście. Rano wpływasz, a pod wieczór odpływasz. Jeden dzień był na morzu. Na statku dużo restauracji, barów. Wieczorami są jakieś atrakcje. Polecam, ale to kazdy musi sam doświadczyć, bo jeden lubi leżeć plackiem nad basenem, a inny zwiedzać
@jednorekibadnyta: na statek to wyszlo pewnie z 1200 euro w zależności jaką chcesz kabine. Bilety na samolot to zalezy kiedynkupicStatek zazwyczaj przyplywa rano i odplywa pod wieczór. Raz o 17, a innym razdm 19. Możesz wykupić sobie wycieczke na statku lub zorganizować sobie na własną ręke. Statek zazwyczaj cumowal z dala od centrum miast więc dochodzi jeszcze czas dojazdu. Np w Barcelonie wykupiłem wycieczke bo Camp Nou i dali tylko godzinie