Wpis z mikrobloga

  • 6
Piotr 32 Warszawa

Zgłoszenie d894767661b66ee7 z dnia 2022-11-22 21:37:08

Imię: Piotr
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Na codzień pracuje w sklepie. Jestem typem introwertyka który woli spędzać wolny czas w domu przy serialu czy filmie. Nie jestem duszą towarzystwa i zdecydowanie lepiej i pewnie czuję się przebywając w niedużym towarzystwie innych osób. Czasami bywam małomówny ale to głównie wynika z mojej nieśmiałości. Nie posiadam zdolności do zapoznawania nowych osób. Zwykle z inicjatywą musi wychodzić druga strona ale w zamian potrafię słuchać (ponoć jestem dobrym słuchaczem)

Wygląd
Mam około 187 cm wzrostu. Noszę okulary. Włosy czarne krótkie. Obecnie waga 90 kg ale schodziłem z dużo wyższej więc kwestia czasu i będę zmierzał do normalnej

Zainteresowania
Muzyka - staram się być na bieżąco z aktualnymi piosenkami głównie z rodzaju pop. Próbuję też być na bieżąco z branżą gier wideo.
W wolnym czasie ćwiczę i staram się być aktywny(spacer,rower) Od czasu do czasu preferuję również krzyżówki.

Czego oczekuję?
Do tej pory nigdy nie udało mi się stworzyć żadnej relacji więc ciężko dokładnie stwierdzić czego szukam czy oczekuję. Szukam na pewno osoby która byłaby miła, szczera oraz wierna. Że swojej strony dałbym dokładnie to samo. Potrzeba bliskości i świadomość że jest się dla kogoś kimś ważnym. Nigdy nie interesowały mnie rzeczy typu ons i tym podobne. W moim typie są dziewczyny niższe i o drobniejszej(normalnej) budowie ciała.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Razem przemierzać życie bazując na obopólnym wsparciu w trudniejszych momentach oraz żeby wspólnie czerpać radość z tego co przynosi szczęście. Budowanie relacji poprzez rozmowę i poznawanie siebie nawzajem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - tak, niekoniecznie kościelny
Dzieci - jeżeli oboje będziemy pewni że ta relacja przetrwa wszystko i będzie odpowiednie zaplecze materialne i finansowe to tak
Nie palę - nie toleruję palenia
A-----l - piję tylko dla towarzystwa i niewielkie ilości

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach