Wpis z mikrobloga

A mnie wisi Drwal, bo w Irlandii jest od dzisiaj Big Tasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo w Irlandzkich OkazYEAH wylądował właśnie kupon na Big Tasty za €4.

I jest Filet-o-Fish.

Podwójny Royal też xD

Ktokolwiek w McD Polska układa od 3 lat menu (zarówno zwykłe, promocyjne jak i śniadaniowe) jest do zwolnienia. Mamy prawdopodobnie najnudniejsze menu w Europie.

Brak prawdziwej sezonalnej oferty, tylko odgrzewane kotlety (pun intended), usunięcie z menu takich pozycji jak McWrap Śniadaniowy Wieprzowina i Pieczarki, McRoyal Podwójny, WieśMac Podwójny, Filet-o-Fish. Kula w łeb i pogrzeb na koszt rodziny.

Fun fact, wiecie co łączy wszystkie sąsiadujące z nami kraje (nie licząc już Rosji, bo sankcje)?: Każdy kraj ma Big Tasty - Litwa, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina i Białoruś xD Tygrys Europy z nas kuźwa.

#mcdonalds
  • 22
@baNicja: Pewnie ten sam zespół, który układa menu w PL (°°

PS. Wykop, czy ja dobrze kojarzę, że oprócz Ukraińskiego Burgera były tylko pikantne nuggetsy, McSpicy i Big Mac z pomidorem przez cały rok? xD
@Irlandiano: musiałbyś zobaczyć menu w Holandii, nie licząc standardowych Big Mac i McChicken to dawają tylko odmiany. Fakt że są double Cheesy i Chilli Chicken jako podstawowe kanapki


@baNicja: Qarter Pounder mi mega smakował, lepsza niż jakakolwiek kanapka z Burger King, McDonalds i KFC. Nie ma niestety w polsce odpowiednika.
@Irlandiano: royal to tylko podwójny pikantny się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ten tasty to z pomidorem? fuuuj xD kanapki z pomidorem w sieciówkach to no no no, niedobre o tym wspominać, zawsze smak pomidora się wybija ponad wszystko i psuje efekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerTrapistow: mi również smakuje, double tylko dla naprawdę głodnych, ciężką kanapka ale dobra. Spróbuj kiedyś Chilli Chicken, jak za kanapkę w cenie cheesa to spoko opcja
@Irlandiano: z tych rzeczy ktore mowisz ze wywalili to tylko tego wrapa i kanapke z ryba, reszta jest, a co do big tasty to testowali w polsce ta kanapke w malej wersji i rozdawali ja za darmo. pozniej na pepperze robili sobie grupowe zdjecia jak wywalaja ta kanapke do smieci bo byla paskudna w smaku takze tyle o niej XD
@Jelony: Fresh Tasty miało kompletnie inne mięso, inną sałatę, a także brak sera. Jedyne co miało wspólnego z Big Tasty to sos, ale reszta była tak słaba, że to nie miało prawa wypalić, nawet z tak dobrym sosem. ¯\_(ツ)_/¯