Wpis z mikrobloga

@Smokk: dlaczego uważasz że była to jedna z inteligentniejszych osób świata? Dla mnie najinteligentniejsi w tym stuleciu są nobliści. Z automatu wykluczam laureatów noblowskich z literatury i pokojowej nagrody nobla, co nie znaczy że nie było wśród nich jednostek wybitnych.
@konrado12: Nie jestem na razie po żadnej stronie mocy. Hasztagi dałem takie bo odpowiadają tej postaci. Nie oznacza to z kim się zgadzam, a z kim nie. Ale naprawdę uważam, że cierpienie nie jest fajne. Cierpienie może przybierać najróżniejsze scenariusze. Jeśli mnie spytasz czy powinno być inaczej na świecie - to muszę powiedzieć, że tak. Zresztą chodzi o to, że zarówno Ty jak i ja czujemy to w sercu. W głębi
@konrado12: Nienawidzę gdy ktoś cierpi. Młody chłopak raz mnie dopytał czy to znaczy, że nienawidzę też tych co zadają innym cierpienie. Otóż w moim przypadku nie. Wisi mi czy to zabójca czy pedofil. On też cierpi. I jest mi w **j przykro, że będzie skazany do końca życia na piętnowanie. Żal mi skazańców, dzieci, ofiar, wszystkich co do jednego. Żal mi nawet siebie samego. Zrobiłym wszystko, żeby oni wszyscy byli szczęśliwi.