Wpis z mikrobloga

@NaNicTo: Wygląd to tam jednak łączyłbym z jakimś ogólnym zaniedbaniem, ale pamiętam, że dobrze się bawili na weselu. Może potem w pokoju coś dla żartów mu powiedziała No bo ciężko mi sobie wyobrazić, by go od razu napastowała. Lekki odlot jak dla mnie.
@Jovynsorek: Wymysliłby bieganie topless? To dopiero odlot xD szkoda ze nigdy sie nie dowiemy, ale moze Tatarysia był ostatni a Rysiu to nie niemowlak... teraz to sie nawet nie nabijam z niej. Moze postawiła wszystko na jedną karte i.została odrzucona. Jeśli tak to Pan uszatek mógł sobie darować te opowiesci ( jesli to byłaby jednorazowa akcja )
@ART_31ja: oczywiście ze Marta musiała wszystkiemu zaprzeczyć bo została z nienacka zaatakowana i podstawiona pod ścianę, ALE plastus jest taki słaby w „język polski” i składanie słów, a co dopiero wyrażanie swoich emocji, ze ja uważam, ze mocno podkoloryzował i wyolbrzymił historyjki. Jedno zobaczył, drugie pomyślał, trzecie powiedział. Jakby łaska już w pierwsze trzy dni po ślubie latała na golasa przed nim, molestowała go, rozrzucala srajtasme po pokoju, sikała pod prysznicem