Wpis z mikrobloga

Może tibia jako gran nie umarła, ale otsy już jak najbardziej xD. Wchodze se na otservlist i jest 13 otsów na 7.6. wszystko poza największymi klasykami zdechło ;/ wraz z tymi fajnymi WARami, są tylko na 8.6 a tam nie chce. Za tona 7.4 wybiło otsów, co było kiedyś kompletną nisza z profesjonalnymi projektami jak tibianic.
#tibia
  • 12
@kaaaPiii: No tych serverów było mnóstwo. Z reguły było po prostu 7 drużyn serwerowych ale było ffa i jakieś mnożniki #!$%@? że ci rósł level o 1000 jak kogoś zabiłeś xD. Nie mam pojęcia czemu, ale odpaliłem sobie z nostalgii tego tibiantisa, pewnie porzuce szybko bo gra nie miała żadnego szacunku do czasu gracza wtedy le tak do podcastu może styknie. Ciekawi mnie jak niby będę miał expić czarodziejem dzierżąc sworda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xardin: ja akurat na 7.4 chyba zacząłem więc kojarzę jeszcze czasy grania że swordem/clubem jako mag. Ogólnie to poszukaj dobrze bo otserverlist nie jest dobrym wyznacznikiem. Wejdź na otland albo po strimerach tibijskich poszukaj bo to tam się wszyscy reklamują teraz a otserverlist to upadło już dawno, xinn bodajże się facet nazywał i wałki na tym robił
@Xardin:

Jak chcesz feelsy z 7.4 rl tibii to polecam tibiantis.online
Jakiś starterpack się znajdzie jak sobie poradzisz z rookiem i nie poddasz do tej pory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qscc: Nawet odpaliłem z cyzstej ciekawości jak to musiało wyglądać. Generalnie to niby nawet da się tak grać, nawet pędzić żywot MS z 16 sword fightu xD, ale 4x mniejszy regen many jednak urąga godności ludzkiej. Robienie run podczas expa, gdy trzeba się leczyć to jednak pewne nieporozumienie. Ale jest też jakiś imperianic, gdzie przeniesiono nowego cleinta tibii do 7.4 i wprowadzono normalny regen many. A nawet pacc chyba darmowy chociaż
@Xardin:

No powodzonka na imperianicu xD Od jutra bedzie tam okrągłe 0 osób online, a tibiantis stabilnie prawie 3 rok stoi i do postaci można nawet po pół roku wrócić, ale co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xardin generalnie mag to najcięższa klasa. Na 7.4 był 4x mniejszy regen ale spelle wymagały dużo mniej many i dało się żyć. Gra czarodziejem wyglądała tak, że tłukło się w secie z rooka jakieś bugi czy trolle dopóki nie nazbierałeś na czar heavy magic missile, potem po zrobieniu kilku backpackow tych run i sprzedaży można było się dorobić skull Staffa, war hammera albo fire sworda i plate set a z tym już
@Aureilon: To zasadniczo prawda. Nawet ktoś był tak miły by mi dac plate set i serpent sworda xd. robienie rotów do 40 lvla brzmi groźnie szczerze mówiąc. Ja zaczynałem bodajże na 8.0 i tam większość QoL dodali. Prawdą jest też że rzeczywiście można expić i skillować normalnie. Z drugiej strony chciałoby się powiedzieć że 2h20 minut - 200 na blanki by zrobić bp HMM za 2k to boghactwo część główna (