Wpis z mikrobloga

No dobra, chyba znowu porwał mnie nauK (ʘʘ)

L'Artisan Tea for Two 4,1zł/ml - chyba pierwsza z najpierwszych wersji (foto załączone).

Wolne: 30ml

Xerjoff Don 6,9zł/ml - słodkawy tytoń podszyty whisky, w bazie wychodzi akord prochu strzelniczego i drzewo gwajakowe. Wypada dość 'czysto' w odbiorze. Może przypominać Gucci Intense Oud, podany na modłe Pana Momo.

Wolne: 20ml

Aedes de Venustas Iris Nazarena ~7,5zł/ml (stary flakon, unikat) - zapach znam jedynie z opisów. Chłodnawy irys. Kwiat irysa czuć od samego początku - nieco wilgotny, chłodny, trochę ziemisty, z przyprawowo-drzewnym tłem, ze smużką kadzidła. Później delikatnie się zmydla i staje się bardziej ciepły, ale wciąż ma arystokratyczny, wyniosły charakter. Bardzo dobry zapach, trwałość świetna. Niektórzy wspominają o akordzie skórzanym

Wolne: ~30ml

J.F. Schwarzlose Berlin Rausch ~8,95zł/ml - otwarcie pieprzno-agarowe, potem dochodzą akordy drzewne (sandałowiec) i wanilia które wygładzają kompozycje. Skojarzenia: Oud Immortel, Oud for Greatness.

Wolne: ~40ml

YSL Tuxedo 7zł/ml - Każdy chyba myśli o Rochas Moustache, dla mnie to zbliżone zapachy, chociaż YSL jest o wiele lepiej zblendowany i zniuansowany, z mniejszą dozą puchatej wanili która się wybija na mnie w Rochasie. W YSL jest dołożona szara ambra.

Wolne: 50ml

Lesquendieu Oud & Woods 7.5zł/ml - mało znana marka u nas. Jak lubisz Oud Wood to bierz w ciemno, parametry i projekcja na plus. Lepszej i bardziej zbliżonej alternatywy nie ma. Daje sobie lewe jądro uciąć za ten zapach! Wołam tutaj, @ricardo216 @Lukebor @umberto @Patryk33 Chciałbym też pocisnąć Bonne Fortune - bardzo przyjemnego świeżaka od Lesquendieu - mięta, imbir, cytrusy, później cedr i tonka. Idealne do białej koszuli czy T-shirtu. Mało znam lepszych świeżych zapachów. Daje sobie prawe jądro uciąć za ten zapach! - więc jak coś to nie będę miał jąder ¯\_(ツ)_/¯

Wolne: ~20ml

Rouge Bunny Rouge Embers 6,2zł/ml - alternatywa do Sahara Noir, jak dla mnie o wiele bardziej noszalna.

Wolne: 50ml

Wysyłka wg. cennika InPost, ew. własna etykieta. Jak ktoś będzie bardzo męczył bułe to mogę spróbować wystawić olx :P
Szkło decant.pl 2zł

#perfumy #rozbiorka
daftie123 - No dobra, chyba znowu porwał mnie nauK (ʘ‿ʘ) 

L'Artisan Tea for Two 4,1z...

źródło: comment_1669140260AhqdVEStbKfyPVupKb77bv.jpg

Pobierz
  • 13