Wpis z mikrobloga

@Arboree: co ty #!$%@?, remis Argentyny z Meksykiem byłby dla nas najgorszy. W 3 kolejce (zakładając wygraną z Saudami xD) musielibyśmy liczyć na co najmniej jeden z dwóch nierealnych rezultatów (remis Meksyku z Arabią lub urwanie punktów Argentynie). Najlepsze imo będzie wysokie zwycięstwo Argentyny.
prawda jest taka, że jeśli Meksyk zremisuje z Argentyną, to DUŻO nam da


@Arboree: niekoniecznie, bo wtedy Meksyk wygrywając z Arabią ma 5 pkt a Argentyna wygrywając z nami ma 4 pkt i lepszy bilans bramkowy. Prawdopodobnie
Najlepiej by było jakby Argentyna wygrała, my z Arabią i na koniec przegrać 1 golem z Argentyna
@Arboree: @brednyk: @petarda: A ktoś mi wyjaśni na jakiej podstawie w ogóle pojawia się założenie, że wygramy z Arabią? Bo zakładaliśmy tak przed MS? Bo przecież "musimy" lepiej zagrać? #!$%@?, każdy mecz za 7-1-1 wygląda tak samo. Nawet ten już obrosły mitami baraż ze Szwecją, był dokładnie taki sam, ale nam się przyfarciło, bo Szwedzi #!$%@? swoje sytuacje, a my trafiliśmy, a do tego akurat w reprze dobrze zaczął
@brednyk: Nie musi. Ale my z taką grą nie mamy ŻADNYCH argumentów, żeby wygrać z kimkolwiek z tej grupy. Na ten moment dla mnie najbardziej prawdopodobne jest 0:0 z Arabią i jakieś 0:4 jak już zupełnie się posypiemy z Argentyną (podpowiedź: 7-1-1 miał już na turnieju, gdzie prowadził U21 taki mecz i zakładam jego powtórkę na tym mundialu).
@brednyk: Tak, wiem, z Fryzjerem rozmawiał o sprowadzeniu Passata B5, cud, miód, nie bity z Niemiec. Wszyscy wtedy kupowali i sprzedawali na potęgę, ale Święty Czesio dzwonił do Fryzjera, bo mu robił zakupy i się opiekował starszym panem. Czytałem gdzieś, że prokuratura nie miała się jak zaczepić, bo rozmów Czesia z Fryzjerem było po prostu za dużo i o ile u innych dało się zauważyć zwiększenie częstotliwości rozmów przed meczami, tak
Czytałem gdzieś, że prokuratura nie miała się jak zaczepić, bo rozmów Czesia z Fryzjerem było po prostu za dużo i o ile u innych dało się zauważyć zwiększenie częstotliwości rozmów przed meczami, tak ci #!$%@? ze sobą hurtem


@gumiorek: hahahahaua, nie posadzimy kogoś bo popełniał przestępstwo za często. To tak jakby nie zamykali gościa z który kradnie w Rossmannie codziennie tylko łapali by tych co kradną raz na rok.
@brednyk: Taki obraz wasz, Czesio-obrońcy. Wylizać mu rodzyny, wyliczyć matemetyczne szanse, wstawić mema i fajrant. A potem będzie płacz, bo "łuni zowu odpadły, te #!$%@?, za dużo zarabiajo, a dla Niemca to szczelajo".