Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!
Córka rośnie więc szukam na przyszły sezon jakiegoś spoko namiotu na początek naszej przygody. Nie wiem na ile będzie to atrakcyjna forma przygody dla lvl4, więc nie ukrywam, że patrzę póki co czysto ekonomicznie i nie wybieram się z nim w Himalaje czy choćby Tatry, ale nie chciałbym powodzi po byle deszczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan minimum to 2-3 dniowy spływ kajakiem i jakieś weekendy na campingach więc nie mam sporych wymagań.

Jedyne czego potrzebuję to chyba dwie sypialnie - jedna na graty (dwie różowe mimo, że jedna mała nawet pod namiot zapełnią pewnie bagażnik).

Może ktoś coś słyszał, może ktoś coś wie? Chciałbym się zmieścić w 1k, chociaż wiem, że niektórzy mają pewnie droższe sznurówki turystyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalazłem coś takiego, akurat w dobrej cenie: https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/turystyka/namioty/olimpic-2-2
Nawet jak wytrzyma jeden sezon to nie będzie żal.

#turystyka #namiot #camping #kiciochpyta
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuchtomek: ja Ci tylko podpowiem, że jak planujesz żeby córka spala w oddzielnej sypialni to już możesz porzucić te plany. My popełniliśmy taki błąd i po sezonie sprzedawaliśmy namiot, bo spaliśmy we trójkę w jednej małej sypialni, a druga była wolna.