Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś miał zamiar składać zamówienie w Black Red White pod wpływem "niesamowitych" ofert z okazji Black Week to serdecznie przestrzegam!

Wszedłem sobie w niedzielę wieczorem poprzeglądać mebelki, bo różowa marudziła mi, że pora wymienić nasze wysłużone sypialniane łóżko. Szybko trafiłem na stronę BRW i w oko wpadł mi jeden model.

Jakoś specjalnie nie paliło mi się z zakupem, ale w oko świeciła belka Black Week z odliczaniem czasu do północy i informacją, że tylko przez jeszcze niespełna godzinę dostanę rabat -25%. Cena łóżka 4179 zł, do tego materac za 2299 zł to daje łącznie 6478 zł, więc -25% to 1619 zł rabatu. Szybka kalkulacja - kupuję.

Drugiego dnia, w sumie sam nie wiem po co, coś mnie tknęło, żeby raz jeszcze zajrzeć na stronę BRW i co się okazuje? To samo łózko, za które wczoraj po super-hiper "rabacie tylko do północy" z okazji Black Week, zapłaciłem 3134,25 zł, teraz bez super-hiper rabatu Black Week kosztuje tylko 2559 zł. A ten sam materac, który po "rabacie" kosztował mnie 1724,25 zł, dzisiaj kosztuje 1259 zł.

Gdybym nie uwierzył w te ich pieprzone Black Week i mamiący mnie pasek z odliczaniem, tylko kupił dzisiaj, bez super-hiper promocji "Black Week", zamiast 4858,50 zł, zapłaciłbym za wszystko 3818 zł, czyli 1040,50 zł mniej.

Dowody na wszystko powyżej w załącznikach. Szkoda, że nie zrobiłem screenów z dnia, kiedy zamawiałem, a było to w niedzielę w okolicach 23, więc te kilkadziesiąt minut do końca oferty wywarło chyba zamierzoną marketingowo presję ;)

Gdyby nie to, że zakup był na raty, błyskawicznie anulowałbym zamówienie i złożył je jeszcze raz, kupując w niższych cenach. W tej chwili jest to dodatkowa kwestia odkręcania umowy z Santanderem, który pośredniczył w zakupie. Czekam, co zaproponuję BRW, ale widać 2 dni to mało, żeby odpisać na jasno wyjaśnioną reklamację.

#brw #blackredwhite #promocje #afera #oszustwo #blackfriday #blackweek
rafixes - Jakby ktoś miał zamiar składać zamówienie w Black Red White pod wpływem "ni...

źródło: comment_1669121298gqfcGXI9LbOoT7UINvTT0y.jpg

Pobierz
  • 7