Wpis z mikrobloga

Jak probowalem pseudoefedryny i armodafinil to raczej pseudoefedryna średnia do nauki a ten armodafinil w miarę ok ale ja np. musiałem brać duże dawki i już miałem spoko efektów ubocznych
@SoulShredder piłem dużo wody, próbowałem 75 z redoesami jakiś tydzień wcześniej bo czytałem że czasami w ten sposób lepiej działa i niby masz lekkiego kopa w motywacji i np. jak spałeś 2 godziny i se weźmiesz to masz wrażenie jakbyś spał 8 ale ogólnie nwm czy się opłaca bo dosyć drogi jest i jak zobaczyłem że tak z 300/dzień bym potrzebowal żeby jak kolwiek działał to już chyba wolę krajówe w kapsułki
@SoulShredder ale prawda taka że na każdego to działa inaczej i jeden się czuję przestymulowany po 150 mg a drugi tak jak ja potrzebuję 300 żeby coś poczuć
@SoulShredder redose to że kolejna dawka. Ja próbowałem 3x 75, jedna dawka co 2-3 godziny bo podobno tak lepiej działa ale i tak imo kup sobie jeden blistej modafinilu/armodafinilu i sprawdź jak działa. Jak będziesz miał efekty jakich oczekiwałes to po prostu używaj i na początek bym proponował wziąć połowę tabletki i poczekać z godzinę jak nie zadziała to wtedy ewentualnie drugą połowę dorzucić
@czxa: dzięki spróbuję. Mam problemy z koncentracją i jestem zmęczony ale głównie chodzi mi o koncentrację w pracy i aby się pouczyć po.
Kawa nie działa albo mam mega tolerancję już. Kawa tj kofeina też ogłupia jak dla mnie.