Wpis z mikrobloga

Jak to jest, ze nigdy w życiu nie widziałem Polski grającej z taka dynamika, zaangażowaniem i momentami finezja jak dzisiaj Arabia? XD Jak dzis na nich patrzyłem i wyobrażałem sobie, ze u nas tak na dupach jak oni jeździ Lewandowski, Zielinski, czy tym bardziej jakiś Krychowiak to była całkowita abstrakcja. Mamy dużo lepszych piłkarzy, a gramy zawsze najprostszą, drewnianą kopaninę.
#mecz
  • 22
@szymas70: @cypol: Może mam jakieś zaburzone wspomnienia, ale nie pamietam, żeby to były mecze „wyrwane” na zasadzie tego meczu Arabii. Raczej standardowa Polska siermiężna piłka, ale akat dobry dzien nasz, słabszy przeciwnika i pykło. Ja nie mówię, ze Polska każdy mecz jaki pamietam zagrała zle, no bo oczywiście były mecze dobre, ale nie pamietam żadnego zagranego z taką pasją jak Arabia zagrała z Argentyną. Ale kto ma ich zmobilizować do
@Daqnny: Za Sousy widać było, że im się bardziej chce powalczyć w tych meczach, po Nawałce i Buzzerze widziałem iskierkę nadziei, że jak zostanie do MŚ to uda mu się coś zbudować żeby nie tracić tyle bramek i wykorzystać naszą ofensywę. Niestety przyszedł Michniewicz i znowu mam wrażenie, że grają za karę i gra wygląda jak rzyg