Wpis z mikrobloga

@inga: W całym domu wszystkie meble poza kuchenną zabudową na wysokich nóżkach + robot sprzątający. Super rozwiązanie przy małych bobasach w domu Wszystkie zabawki spod kanapy/mebli wyjmiesz w 5sekund, a robot poodkurza i zmyje cały kurz, nie ma niedostępnych miejsc

No i ktoś niżej pisał, zatrzaski w drzwiach balkonowych (ja mam trzy pary takich drzwi i naprawdę się to przydaje).

W kuchni:

-piekarnik w słupku (nie trzeba się schylać),

-duża szuflada
@inga: wysuwana szafka pod zlewem żeby można było łatwo śmieci pakować (blum robi fajny system do tego).
Piekarnik i mikrofala w słupku, nie trzeba się schylać i jest wygodnie.
Ciche sprzęty w aneksie kuchennym-nie słyszę lodówki, zmywarka jak jest uruchomiona to też praktycznie jej nie słychać poza momentami gdy wylewa wodę.
Dodatkowe gniazdka schowane w blacie kuchennym-jak potrzebuję to sobie wysuwam i mogę wygodnie podłączyć dodatkowy sprzęt typu mikser, blender czy
@inga: @inga: Szafa w przedpokoju wymierzona tak żeby stanęły tam wszystkie rzeczy typu mop, suszarka itd plus żeby zawisł tam odkurzacz. Dużo miejsca do przechowywania (szafek i szuflad) w łazience. Przełączniki schodowe w prawie każdym pomieszczeniu (można zapalić światło wchodząc do sypialni a zgasić z łóżka). Kranik bidetowy w lazienkach. Pomaga I w higienie osobistej, i toalety się błyskawicznie sprząta, wodę do konewki nalewa czy wiadro do mycia podłogi szykuje.