Wpis z mikrobloga

Co myślicie o specjalnym zakładzie na jutrzejszy mecz polaków : powyżej 1,5 bramki + powyżej 8,5 rożnych + powyżej 3,5 kartek

Imo 2 bramki padną na bank, niezależnie czy uda się nam chociaż jedną strzelić to naczosy bez gola tego meczu nie skończą
9 rożnych przy panicznej obronie i naszym klasycznym wycofywaniu do bramkarza to nie wydaje się dużo
4 kartki też nie wydają się nierealne mając krychę na boisku i świadomość, że jeśli meksyk strzeli gola to polska psycha zrobi siad płaski
kurs 3,75
#mecz #bukmacherka
  • 10
Mam wrażenie, że to uzasadnienie nie ma oparcia w statystyce.

Wygląda mi to jak typ "na czujkę" i wyniku "na czujkę" też bym się spodziewał :/

Może tym razem wejdzie, ale w długim terminie będzie strata z takim podejściem do sprawy :/
@SureBetyPL: prawdę mówiąc najmniej "pewne" w tym wydają mi się te rożne
co do kartek to właśnie ze statystyk można wywnioskować, że jeśli krycha i glik dotkną murawy to już masz 2 kartki, a do tego jeszcze zostaje 20 zawodników, którzy muszą się pilnować xd
@Lefty: O! I to już jakiś konkret :)
Nigdy nie umiałem obstawiać rożnych :)

Jeśli jest to typ "na siłę", to może lepiej dorzucić następnym razem inny typ, na którym masz pomysł (jak z kartkami) na przykład na kolejny mecz Polaków. Tylko pewnie oferty na kolejny jeszcze nie ma i wtedy nie będzie można AKO skleić :/

No do przemyślenia :)
Skoro na etapie przed meczem już masz wątpliwości, to przewaga
@SureBetyPL: nie da się "umieć" obstawiać rożnych xd to wszystko to jest loteria
ja sobie pykam dla zabawy, dzisiaj z 5zł zrobiłem 20, a jutro te 20 postawię na to co napisałem
a to AKO to jest jakaś abstrakcja, nigdy nie rozumiałem na czym to polega xd
Czyli gracz rekreacyjnie dla emocji, a nie dla zysku :)
No to faktycznie loteria :D

Fajnie żeby weszło, bo potem będzie za co grać i nie trzeba dokładać za dużo :D ;)