Wpis z mikrobloga

@jedyny_wolny_login: są tańsze od tego multitoola wiec nie wiem czy drogie tutaj pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogólnie zależy jakie masz oczekiwania. jak chcesz aby świeciła stabilnie i długo to wtedy są drogie.

ale jak nie przeszkadza, że jak te tanie będzie świecić coraz słabiej wraz z rozładowywaniem aku to są tanie. sofirn sc18 pasuje rozmiarem?
10129 - @jedynywolnylogin: są tańsze od tego multitoola wiec nie wiem czy drogie tuta...
inne pytania ważne których nikt nie zadaje:
1. zależy Ci na ładnych kolorach? w sensie aby latarka wiernie oddawała barwy jak światło słoneczne? czy mogą być zmatowione bo jest niske CRI? < to ma koszt: diody dobrze oddające barwy są mniej efektywne więc krócej świeci/większe straty na ciepło / na ogól również niższa jasność.

2. ma mieć wbudowaną ładowarkę (w sensie jak telefon ładujesz z usb)? < to wymaganie (chyba, nie kojarzę
@10129: convoy s2+ pasuje do tego opisu, jeśli szukam czegoś do chodzenia koło gospodarstwa, nie potrzebuję ładowania w latarce, ale byłoby dobrze, jeśli w miarę rozładowania akumulatora nie traciła na jasności?
Budżet tak 50-120zł najlepiej.
@foneswein: ma świecić blisko czy daleko raczej? w sensie chcesz aby wygodnie było poświecić jak coś robisz, albo w szopie czy chciałbyś zobaczyć też co si dzieje np 250m dalej?

roizważałbym też coś na 21700 jak do brania kiedy wiesz, zę potrzebujesz.
[s21a](https://shopee.pl/product/551137231/10855361175?af_click_lookback=7dreengagementwindow=7d⁡siteid=an20250000000⁡viewthroughlookback=1d&c=-&isretargeting=true&pid=affiliates&subid1=pl-pepper&utmcampaign=-&utmcontent=0p004ndbsplb&utmmedium=affiliates&utmsource=an_20250000000)

s21E też fajna. ma ładowarkę jako bonus. obie stabilizowane. dioda do wy klikania: sst40:
@10129: właśnie na 21700 musiałbym specjalnie ogniwa kupować, a pod 18600 mam jeszcze kilka sztuk, które np. rok pociąną, a później się będę martwił zakupem nowych.

Zasięg raczej pomieszczenia i na zewnątrz 30-50m przed siebie. Prawie w ogóle w lesie czy otwartym polu.

Poczytam sobie czy te które poleciałeś pójdą na 18600. Dzięki