Wpis z mikrobloga

@kanciak12: ale o to chodzi w tqkich tekstach xD zestawiasz coś/kogoś z czymś #!$%@?, wymieniasz cechy #!$%@? i na koniec mówisz, że to o tym pierwszym, Jezu, takie rzeczy wykopkom tłumaczyć
  • Odpowiedz
@#!$%@?: biedota mieszkająca w fatalnych warunkach? xD. On #!$%@? chyba w Meksyku nie był xDD. Co za gówno, chyba tylko neuropka może to śmieszyć

czyli opis zgodny z prawdą


no #!$%@? dowód jak #!$%@?, bo jakiś anon napisał. Ja też mieszkam w meksyku i jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: dobry cherry pick. W ogóle nie jest to zdjęcie pod zadaną tezę. Nadawał byś się do komisji Macierewicza bo tam też tacy eksperci xD. W Meksyku wcale ludzie nie mieszkają w fawelach, a jak idziesz ulicą to kartel może urządzić sobie akurat strzelaninę w której możesz zginąć. Ogólny poziom przestępczości i korupcji jest #!$%@? poza skalę ale tak, super kraj, Polska nie ma podjazdu do tego raju na ziemi xDD
  • Odpowiedz
@quercy: dobre, ale żart. Urban opowiadał o pobitych przez ubecje ze się przewrócili po pijaku i tacy jak ty mu klaskali i dalej klaszczą. Za 20 lat Kurski tez będzie takim urbanem.
  • Odpowiedz
ale bezbek. Ja rozumiem, pocisnąć jakimś subtelnym żarcikiem w stronę Polski, ale takie parszywe wylewanie żółci kojarzy mi sie z ostatnimi wpisami #!$%@? jędruli na tt


@atipicadepressio: jakiej żółci, przecież to 100% prawdy.

żeby coś takiego napisać o Polsce w zestawieniu z Meksykiem to trzeba mieć ujemna wiedzę o swiecie


@kanciak12: Typie, chyba nie rozumiesz na czym ten typ żartu polega. A pomijając Meksyk, to to jest sama prawda :D
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Meksyk vs Meksyk Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na poważnie to Urbanowe śmieszki pomieszkaliby w Meksyku to by w pław do Polski wracali. Ludzie nie mają pojęcia jaka jest tam skala patologii i kryminału. Polska to raj na ziemi w porównaniu to tego chlewu.
  • Odpowiedz