Wpis z mikrobloga

Powinien nastąpić koniec wojenek damsko -meskich, tego narzekania, oskarżania, wyrzygiwania sobie na wzajem pretensji i gorzkich żali, zarzucania niecnych zamiarów i wykorzystywania, obrzucania się bezpodstawnie błotem, obrażania się, wyśmiewania, porównywania się nawzajem obu płci i licytowania się, która płeć ma gorzej a która jest lepsza.

To i tak sensu nie ma, do niczego się w ten sposób nie dojdzie, niczego się nie osiągnie a tylko niepotrzebnie się kogoś wkoorwia, sobie niszczy zdrowie, nerwy, humor i do tego nakręca się do bycia toksycznym i nienawistnym człowiekiem.

Nikomu to nie jest potrzebne. Spokój ducha i wyebanie w te sprawy - to jest zdrowe.

Namawiam was ludzie, opanujcie się, dążcie do rozejmu między płciami, a nie do podziałów.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #wojnaplci #oswiadczenie #feminizm
  • 59
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Pewnie, to my mamy za wysokie wymagania...o wait, to kobiety lajkują 6% facetów na tinderze a faceci 60% ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pralko-suszarka:

I znów oskarżanie z doopy

Jeśli mówię, żę odwalacie gówno,


@Pralko-suszarka:

Tutaj to samo, oskarżenia, zwalanie winy, pretensje, narzekanie. Wy nawet nie umiecie żyć bez tego dowalania kobietom za sam fakt, że żyją. My nic złego nie zrobimy a wy i tak znajdziecie
Tutaj to samo, oskarżenia, zwalanie winy, pretensje, narzekanie.


@AlienFromWenus: Ale przecież takie są realia internetowe z wami XD

My nic złego nie zrobimy a wy i tak znajdziecie pretekst do kręcenia gównoburzy


@AlienFromWenus: Cały czas mówię jedno i to samo. Czy to coś zmienia? Nie. No to o co ci chodzi? Na jakiej podstawie mam przestać narzekać na waszą chorą naturę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wasze
Ale przecież takie są realia internetowe z wami XD


@Pralko-suszarka:

I kolejny wymysł

Na jakiej podstawie mam przestać narzekać na waszą chorą naturę?


Na takiej, że to wasz wymysł.

To istniejący realnie problem


Nie, bo to jest wasz wymysł.

Ale to chyba nie do mnie adresowane jest ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak najbardziej do takich jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- generalizujecie
I kolejny wymysł


@AlienFromWenus: Jaki wymysł? Są statystyki a nawet eksperymenty, z czego jeden mój. Ty serio jesteś tak odklejona? XD Właśnie przez takich ludzi jak ty, co zamaitają problemy pod dywan nigdy nie dojdziemy do porozumienia, bo udawacie, że problemy nie istnieją xD

Nie, bo to jest wasz wymysł.


@AlienFromWenus: Realne konto - zero zainteresowania z waszej strony.
Konto chada- duże zainteresowanie?
Co ty tam piehdolisz? ( ͡º