Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmazynowyAstrofizyk: To ja wiem, powiedz to mojemu szefowi, nawet ciężko się o pilniki doprosić inne a co tu mówić o drazarce za kilka tyś zł () mi pokazał na 3 kąty, wejście, ciąg i wymiar i tak robię, czasami tracę więcej czasu na piłowaniu, robię maksymalnie 20 sztuk na dzień, na takiej maszynie to by chyba wiecie sztuk wychodziło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmazynowyAstrofizyk: Zacierają się oczka albo właśnie skaza się robi i tyle, ale jest dobrze tak jak jest, tylko że ja później #!$%@? zbieram ze oczko nie takie, że poszło szybko i inne temu podobne, ostatnio kupili polskie oczka z tech szlifu, te duże jak 7.00 to okej wytrzymują, a te mniejsze to tak szybko lecą i z 0.8 jakbym chciał zrobić 0.95 to nie zrobię przez rozbicie wymiaru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmazynowyAstrofizyk: Przez 20 lat drut schodził to teraz też jest dobrze, takie ich myślenie, przez 15 lat by kupę kasy zaoszczędzili na kupowaniu oczek tak naprawdę, koszt maszyny to by był roczny koszt oczek, za dużo nie mam nic do gadania, albo pracuje tak jak jest albo mogę sobie szukać pracy gdzie indziej, a tak z ciekawości do tej wydrążarki są jakieś nakładki z rozmiarami czy jak?