Wpis z mikrobloga

@cherryq: Masz na tym skrypcie sklep? Słyszałem pozytywne opinie o iai-shop, ale to nie były opinie osób które go obsługiwały :) . Rzecz w tym, że kiedyś bawiłem się prestą i nasze relacje oceniam pozytywnie :) jednakże coraz mniej sklepów decyduje się na rozwiązania presty, dlatego pytam.

@robekk1978 a jak z layoutem? Poukładali go trochę, bo przy wersji 1.3 (o ile dobrze pamiętam) był strasznie nielogiczny, przynajmniej przy pierwszym spotkaniu.
@michal140712: Ja nie mam, ale samo to, że stoją na nim takie strony jak np. skateshop.pl lub surgepolonia.pl o czymś świadczą. Wiem za to o tym, że bardzo szczegółowo i rzetelnie podchodzą do klienta, mój dobry znajomy miał u nich sklep. Niestety z braku funduszy musiał zrezygnować z prowadzenia biznesu.
@cherryq: na 50 produktów i paypala? :d

Skrypt wybiera się pod potrzeby, a w tym wypadku lepiej wybrać Shoper z Saas.

@michal140712: jeśli nie potrzebujesz różnych sklepowych rozwiązań, to na Wordpressie lub Opencarcie powinno wystarczyć; w wypadku wątpliwości Presta zawsze jest optymalna (w lutym będzie 1.6).
@tler: @michal140712: a jak oceniacie kwestię tworzenia własnego szablonu dla opencart? przejrzałem darmowe sklepy i presta wydawała się najłatwiejsza do ogarnięcia, chociaż czasem ma mało logiczne rozwiązania